پاکدیس در مهرماه چقدر محصول فروخت؟

شرکت پاکدیس طی عملکرد یک ماهه منتهی به مهر ۱۴۰۲ معادل ۱۲۴,۶۹۸ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده است.

به گزارش اکونگار به نقل از شهر بورس؛ گزارش عملکرد یک ماهه منتهی به مهر شرکت پاکدیس (غدیس) نشان میدهد شرکت توانسته معادل 124,698 میلیارد تومان محصول بفروشد. شرکت در مشابه سال گذشته مبلغ 79,203 میلیارد تومان فروش داشته است.که افزایش 57 درصدی را نشان می دهد.

غدیس با سرمایه ثبت شده 116,953 میلیارد تومان طی عملکرد 7 ماهه منتهی به اسفند 1402 معادل 1,389،896 میلیارد تومان فروش ثبت کرده است. فروش شرکت در مشابه سال گذشته 898,453 میلیارد تومان ثبت شده است که افزایشی 55 درصدی را برای شرکت رقم زده است.

سود پاکدیس

شرکت پاکدیس به منظور بهره برداری مناسب و مفید از محصولات کشاورزی منطقه از جمله انگور سفید و قرمز، سیب، آلبالو، گلابی، هلو، زرد آلو، آلو، انار و گوجه فرنگی و استفاده از ملاس چغندر قند تولیدی کارخانجات قند (برای تولید الکل) در زمینی به مساحت عرصه ٢٧ هکتار و اعیان ٢٦،٠٠٠ متر مربع در سال ١٣٤٩ تاسیس گردید تا با استفاده از تکنولوژی مدرن، پرسنل با تجربه، محصولات گوناگونی را با هدف جلب رضایت مشتریان تولید کند. این شرکت اولین و بزرگترین تولید کننده آب میوه در بسته بندی های دوی پک، قوطی CAN، کنسانتره و پوره و رب گوجه فرنگی در ایران است.

در سالهای اخیر با تجهیز واحد تولید کنسانتره و واحد تولید پوره و دستگاه پرکنی اسپتیک تولیدات این شرکت، به بازارهای مصرف به ویژه اروپا، جنوب شرقی آسیا و آسیای میانه راه یافته است.

در کنار ماشین آلات تولید و بسته بندی محصولات یاد شده، واحد تولید الکل سازی که محصول آن الکل طبی ٩٦ درصد و الکل صنعتی ٩٠ درصد است، با بالاترین استاندارد، در حال فعالیت می باشد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه