شناسه خبر: ۹۸۲
لینک کوتاه کپی شد

مدیر عامل شرکت سیمرغ تجارت:

دریافت آنلاین وام ازدواج امکان پذیر شد

بانک‌ها برای گسترش و سهولت ارائه خدمات بانکی، راهکارهای نوین بانکداری دیجیتال و سرویس‌‌‌های الکترونیکی را برنامه‌‌‌ریزی می‌کنند.

دریافت آنلاین وام ازدواج امکان پذیر شد

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ شرکت‌های متخصص زیرمجموعه بانک‌ها در زمینه بانکداری الکترونیک نیز برای توسعه ابزارهای این بخش فعالیت می‌کنند. شرکت سیمرغ تجارت نیز از جمله شرکت‌های زیرمجموعه بانک تجارت است که در حوزه توسعه ابزارهای بانکداری دیجیتال فعالیت می‌کند و در این راستا در سال‌جاری نیروی انسانی خود را تقویت کرده است.

محمد‌مهدی اسمعیلی‌، مدیر عامل شرکت سیمرغ تجارت، ارائه خدمات به مشتریان بانک در حوزه تسهیلات و اعتبارات خرد، توسعه کسب و کار بانک، همراه با ارائه سرویس‌‌‌های عمومی و اختصاصی به مشتریان و شرکای استراتژیک بانک تجارت را از جمله ماموریت‌‌‌های راهبردی این شرکت برشمرد که در راستای توسعه خدمات نوین مالی بانک تجارت تعریف می‌‌‌شوند.

اسمعیلی انجام ماموریت‌های جدید شرکت سیمرغ تجارت را مستلزم تیم‌‌‌سازی و کار گروهی در یک ساختار چابک دانست که مهم‌ترین کانون توجه وی از زمان به دست گرفتن سکان هدایت شرکت بوده و در این راستا بیان کرد که تیم‌سازی خوبی در شرکت صورت گرفته و نیروهای متخصص به جمع همکاران افزوده شده‌‌‌اند.

او در ادامه افزود: هم‌‌‌افزایی شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ تفتا به مدد تعریف دقیق وظایف و ماموریت‌‌‌ها و همین‌طور پشتیبانی‌‌‌های بانک تجارت و هلدینگ تفتا شرایط مناسبی را برای فعالیت سیمرغ تجارت فراهم کرده که در نتیجه، اپلیکیشن «باجت»، وام ازدواج آنلاین، خدمات بانکداری باز و خدمات خرید اعتباری در مدت زمان کوتاهی توسعه داده شده‌‌‌اند و به بهره‌برداری رسیده‌اند.

اسمعیلی تصریح کرد: بازوی ایجاد خدمات برای بانک تجارت هستیم و در پی ایجاد خدمات نوین بانکی و توسعه کسب و کار این بانک در بازار هستیم و در این راستا ارائه وام ازدواج کاملا آنلاین و بدون نیاز به مراجعه شعب را راه‌اندازی کرده‌‌‌ایم و مذاکرات برای باز شدن پنجره‌‌‌ای اختصاصی در سایت بانک مرکزی برای ثبت متقاضیان وام ازدواج آنلاین در جریان است.

او در مورد ویژگی‌‌‌های این خدمت در اپلیکیشن باجت توضیح داد که در این خدمت جدید بانک تجارت، تمامی مراحل اخذ وام اعم از افتتاح حساب، معرفی ضامن، سفته و امضای دیجیتال به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و دیگر نیازی نیست که متقاضی وام ازدواج به بانک مراجعه کند. همچنین با تسهیل فرآیند اخذ وام ازدواج شرایطی فراهم آوردیم که بسیار راحت‌‌‌تر و سریع‌‌‌تر جوانان به این خدمات دسترسی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت با بیان اینکه تلاشمان تکمیل پرتفوی سرویس‌‌‌هاست، گفت: در راستای ارائه خدمات تسهیلات و اعتبارات خرد اپلیکیشن «باجت» به عنوان مسیر ارتباطی مشتریان بانک تجارت متولد شد. وی ادامه داد: سفته الکترونیکی و افتتاح حساب غیر‌حضوری نیز از دیگر خدمات باجت خواهد بود. علاوه بر وام ازدواج آنلاین، خدمات خرید اعتباری هم به این اپلیکیشن افزوده شده و به این ترتیب سبد خدمات بانک تجارت، از خدمات پایه بانکی و مالی فراتر رفته است.

در مورد چگونگی اجرایی شدن امضای دیجیتال و سفته الکترونیکی وی توضیح داد که برای امضای دیجیتال و سفته الکترونیکی مذاکرات با تامین‌کنندگان این زیرساخت‌ها در جریان است که به‌زودی نهایی می‌شود. مدیرعامل شرکت سیمرغ تجارت تصریح کرد: ارائه سرویس‌‌‌ها و خدمات بانک تجارت از طریق بانکداری باز با شرکای استراتژیک بانک پیگیری می‌شود، ضمن اینکه سایر شرکت‌های متقاضی سرویس‌‌‌های بانکداری باز نیز می‌توانند با ارائه درخواست این خدمات را دریافت کنند.

او خدمت دیگر شرکت سیمرغ تجارت را خدمات خرید اعتباری (BNPL) بانک تجارت اعلام کرد. به این ترتیب اعتباری به مشتریان برای خرید در لندتک‌‌‌های طرف قرارداد همچون ازکی و تارا ارائه می‌‌‌شود.

اسمعیلی ادامه داد: این اعتبار می‌تواند هر ماه برای افراد واجد شرایط شارژ شود و در صورت عدم‌تسویه حساب در انتهای هرماه این اعتبار به تسهیلات تبدیل می‌شود. تو گفت: این اعتبار به دو روش تخصیص می‌‌‌یابد، یک نوع این است که سازمانی که فرد متقاضی در آن مشغول به‌‌‌کار است، حقوق پرسنل را از طریق بانک تجارت می‌‌‌پردازد و کارمندان خود را ضمانت می‌کند و نوع دیگر اینکه به حساب تجاری یا شخصی، مبلغی واریز شده و مانده آن نزد بانک می‌‌‌ماند و به میزانی که در بانک مانده است برای فرد متقاضی اعتبار تخصیص می‌‌‌یابد و فرد می‌تواند آن‌را در شبکه پذیرندگان، از طریق خرید اعتباری خرج کند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر