شناسه خبر: ۹۶۵
لینک کوتاه کپی شد

پاویون دانش‌‌بنیان‌‌های ارائه‌دهنده خدمات تجاری‌سازی در "ایرانانو" برپا شد

پاویون شرکت‌های دانش‌‌بنیان ارائه‌‌دهنده خدمات تجاری‌‌سازی در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو (ایرانانو) با حمایت صندوق نوآوری برپا می‌‌شود.

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو (ایرانانو) از ۹ تا ۱۲مهر۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی تهران برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه پاویون ارائه‌‌دهندگان خدمات تجاری‌‌سازی و تامین مالی نیز با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود. شرکت‌های‌‌ دانش‌‌بنیان ارائه خدمات ارزیابی، حقوق و مالکیت فکری، تبادل فناوری، توسعه بازار، مالی و سرمایه‌گذاری، مدیریت فناوری و کسب‌وکار، شتاب‌دهی و توسعه‌‌گری نواحی نوآوری و همچنین شرکت‌های ارائه‌‌دهنده خدمت سیاستگذاری می‌‌توانند با حمایت صندوق نوآوری در این پاویون اختصاصی حضور یابند.

مهلت پیش‌‌ثبت‌‌نام برای حضور در این نمایشگاه تا ۲۲شهریور خواهد بود. متقاضیان حضور در این پاویون می‌‌توانند درخواست خود را در سامانه غزال ثبت کنند. حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌‌گیرد.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر