شناسه خبر: ۹۶۲
لینک کوتاه کپی شد

محصولات پلی‌‌‌استایرنی طب پلاستیک در بورس کالا عرضه می‌شوند

با عرضه تولیدات پلی‌‌‌استایرنی طب پلاستیک در بورس کالا گام سوم این هلدینگ صنعتی در مسیر شفافیت حداکثری برداشته شد.

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ پس از عرضه ظروف پلی‌‌‌پروپیلنی در بورس کالا و تامین مالی از طریق بازار سرمایه، طب پلاستیک نوین سومین گام خود برای شفافیت را با پذیرش و عرضه محصولات پلی‌‌‌استایرنی خود در بورس کالا برداشته است.

خریداران محترم مخصوصا شرکت‌های بزرگ از این پس می‌توانند خرید خود را به صورت کاملا شفاف از بستر بورس کالا تامین کنند. به زودی عرضه ظروف پلی‌‌‌پروپیلنی طب پلاستیک در بورس کالا از سر گرفته خواهد شد تا این‌‌‌گونه تمامی محصولات تولیدی این هلدینگ صنعتی در بورس کالا عرضه شود.

انواع مختلف ظروف پلی‌‌‌پروپیلنی و ماکروویوی، کاتلری و محصولات سفره‌‌‌ای و سایر مصنوعات پلی‌‌‌استایرنی از جمله کالاهایی هستند که هم‌‌‌اکنون پذیرش شده و در مسیر عرضه در بورس کالا قرار دارند.

هم‌‌‌اکنون تجربه عرضه حدود ۷‌میلیون قلم کالا در ۱۲ نوع محصول مختلف با گرید غذایی با نشان سیب سلامت از سوی طب پلاستیک نوین در بورس کالا عرضه شده است و این روند عرضه، استمرار خواهد داشت. این‌‌‌گونه فضای جدیدی پیش‌‌‌روی خریداران طب پلاستیک نوین ایجاد شده تا بتوانند تمامی نیازهای خود را به شیوه‌‌‌های مختلف تامین کنند. مشاور پذیرش و عرضه‌‌‌کننده ظروف مختلف طب پلاستیک هم‌‌‌اکنون کارگزاری بانک صنعت و معدن است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر