شناسه خبر: ۸۷۷
لینک کوتاه کپی شد

خدمات شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در راستای اهداف دولت مردمی

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تاکید کرد: خدمات ارائه شده در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در راستای اهداف دولت مردمی و ایران قوی است.

به گزارش اکونگار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مجید کیانپور، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: نشست هم اندیشی با مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره و مدیران ستادی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با هدف بررسی مسائل جاری شرکت و مرور برنامه‌های گرامی داشت هفته دولت برگزار شد.

او با بیان اینکه هدف گذاری اصلی این شرکت، توسعه، ارتقاء جایگاه و عملکرد و ارائه خدمات منحصربه فرد به جامعه هدف با استفاده از تمام ظرفیت‌های شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سراسر کشور است، عنوان کرد: در سال جاری باید برای رسیدن به اهداف تعیین شده ازجمله بهبود فرایند ارائه خدمات، ورود به بازارهای جدید، صدور خدمات فنی و مهندسی به کشورهای همسایه و افزایش درآمد و رضایتمندی مشتریان بر اساس نقشه راه جامع شرکت تلاش کنیم.

کیانپور تصریح کرد: از جمله بخش‌هایی که شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک امسال می‌تواند نقش آفرین باشد و خدمات کیفی و منحصربه فرد خود را ارائه کند، حضور در بخش معادن و راه‌اندازی کلینیک تخصصی قیر و آسفالت بالاخص در مرکز مناطق خود است که در کنار حضور در طرح‌ مهم نهضت ملی مسکن، باید در استان‌ها به طور ویژه و با حساسیت بالا و منطبق بر قوانین و الزامات سازمان نظام مهندسی ساختمان مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، در ابتدای این نشست خدایار روان‌بد، معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گزارشی از مسائل جاری شرکت، بهبود فرایند ارائه خدمات، نقشه راه، کنترل هزینه‌ها، بیمه تکمیلی پرسنل، مسیر تحقق حاکمیتی شدن شرکت و اصلاح اساسنامه توضیحاتی ارائه کردند. همچنین در این نشست علی محمد اسمعیلی عضو هیات مدیره و دیگر مدیران ستادی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به ارائه گزارشی از عملکرد حوزه مدیریتی خود ارائه کردند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر