شناسه خبر: ۲۵۱۲
لینک کوتاه کپی شد

کامیون های ۳.۵ و ۵ تنی بهمن به بازار می آید

بیوک علیمرادلو گفت: هم اکنون گروه پخش بازار هدف گروه بهمن هستند و به علت کاربرد فراوان در شهرها، امسال کامیون های ۳.۵ تنی و ۵ تنی به سبد محصول کامیون های گروه بهمن اضافه می شود.

کامیون های ۳.۵ و ۵ تنی بهمن به بازار می آید

به گزارش اکونگار، بیوک علیمرادلو، مدیرعامل گروه بهمن در حاشیه نمایشگاه بین المللی صنعت پخش در گفتگویی با اشاره به اینکه شرکت های پخش از مشتریان اصلی خودروهای تجاری گروه بهمن هستند، تصریح کرد: هم اکنون گروه پخش بازار هدف گروه بهمن هستند و با توجه به اینکه امسال کامیون های ۳.۵ تنی و ۵ تنی به سبد محصول کامیون های گروه بهمن اضافه می شود و این محصولات در بخش شهری کاربرد فراوانی دارد مورد توجه شرکت های پخش خواهد بود.

کامیونت های گروه بهمن

وی با بیان اینکه شرکت های پخش بیشتر از کامیون های سبک استفاده می کنند، افزود: هم اکنون کامیون های ۶ تنی و ۸.۵ تنی که مصرف عمومی دارند با تقاضای بالایی روبرو هستد و کامیون فورس ۱۲ تنی هم که به تازگی توسط گروه بهمن رونمایی شده از محصولات مورد توجه گروه پخش خواهد بود، زیرا این محصولات بیشتر برای حمل کالاها با حجم بالا و وزن کم هستند به همین دلیل جابه جایی این نوع کالاها با کامیون ۱۲ تنی برای شرکت ها پخش صرفه جویی در پی خواهد داشت زیرا پیش این آنها مجبور بودند این کالاها را با کامیون های ۲۰ تنی حمل کنند.

مدیرعامل گروه بهمن با تاکید بر اینکه شرکت های پخش از محصولات بهمن استقبال خوبی دارند، خاطرنشان کرد: هرچند رقابت در عرضه خودروهای تجاری افزایش یافته اما همچنان گروه بهمن لیدر بازار است و تلاش می کند همچنان جایگاه خود را در بازار حفظ کند.

وی با بیان اینکه بالای ۵۰ درصد سهم بازار کامیونت ها در اختیار گروه بهمن است، خاطرنشان  کرد: همچنین خودروهای سنگین تجاری گروه بهمن همچون امپاور در بازار موفق بوده و به تازگی بی دی ۳۰۰ را عرضه کرده ایم و در آینده خودروهای سنگین جدید عرضه خواهیم کرد.

علیمرادلو ادامه داد: در بخش FAW قبلا خودروی ۴۶۰ در بازار حضور داشته و امسال در سیبا موتور محصولات تایگر جدید عرضه خواهند کرد که پیش بینی ما این است که با استقبال روبرو می شود.

وی با تاکید بر اینکه محصول اینرودز هم اکنون در عرضه مویرگی شرکت های پخش حضور خوبی دارد و همین منجر به افزایش تقاضای آن شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه همواره ما بازخورد مشتریان را دریافت می کنیم همین موضوع باعث شده تا ما براساس نیاز آنها محصولات خود را ارتقا دهیم.

علیمرادلو درباره خدمات پس از فروش به مشتریان تصریح کرد: گروه بهمن در بخش خدمات پس از فروش هم لیدر است و همواره تلاش کرده خدمات ویژه ای ارائه دهد و اجاره نمی دهد که کامیون ها در تعمیرگاه خواب طولانی داشته باشد و در کوتاه مدت این کامیون ها وارد شبکه حمل و نقل می شوند و این به عنوان شعار گروه بهمن مطرح است.

منبع: فردای اقتصاد

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر