شناسه خبر: ۱۷۳۰
لینک کوتاه کپی شد

جایزه ملی مدیریت مالی ایران به سیمیدکو رسید

شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) برنده سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سطح تقدیرنامه سه ستاره شد.

جایزه ملی مدیریت مالی ایران به سیمیدکو رسید

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی سیمیدکو؛ سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، با حضور جمعی از مسوولان کشوری، مدیران شرکت‌ها و استادان دانشگاه در سالن اجلاس سران برگزار شد که در این مراسم یاسر اسمعیل، مدیر مالی و اقتصادی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) به عنوان نماینده این شرکت، تقدیرنامه سه‌ستاره سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را دریافت کرد.

حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه مالی و اقتصادی و فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی از جمله اهداف برگزاری این جایزه عنوان شده است. شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) در سال ۱۴۰۰ نیز موفق به کسب جایزه مدیریت مالی ایران در سطح تقدیرنامه دو‌ستاره شده بود.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر