عرضه خودروهای وارداتی در بورس کالا، شاید وقتی دیگر +فیلم

به گفته مدیر بورس کالا اگر خودروهای وارداتی در بورس کالا عرضه می‌شد الان باید جریمه تاخیر به مردم داده می‌شد. یکی از واردکننده‌های خودرو گفت خوشحالیم که این اتفاق رخ نداد!

به گزارش اکونگار، روز گذشته سامانه یکپارچه فروش خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که قرار است به زودی در دور جدید فروش خودرو در سامانه یکپارچه شرکت های خودروساز محصولات جدید خود را بفروش برسانند.در چند وقت اخیر هم سوالات بسیاری در رابطه با نحوه عرضه و فروش خودروهای وارداتی شده است که در اطلاعیه سامانه کپارچه خبری از تعیین تکلیف وضعیت آنها نبود. 

از سوی دیگر قیمت گذاری شورای رقابت بر ای خودروهای وارداتی نشان می‌دهد که خبری از عرضه خودرو در بورس کالا نیست و متقاضیان باید برای خرید خودروهای وارداتی بازهم منتظر بمانند. 

روز 22 مهرماه، مجید عشقی رییس سازمان بورس،  درباره احتمال عرضه مجدد خودرو در بورس کالا و تصمیم جدید با توجه نامه ایران‌ خودرو برای عرضه مجدد محصولات، گفت: خودروسازان در حال پیگیری برای بازگشت عرضه‌ها در بورس کالا هستند.

در میان اظهار نظرهای رییس سازمان بورس و مدیران خبری از چرایی عدم عرضه خودروهای خارجی در بورس کالا نبود.تا اینکه صبح امروز، مدیر بورس کالا در یک برنامه تلویزیونی در رابطه با چرایی عرضه نشدن خودرو در بورس کالا با وجود موافقت رییس سازمان بورس، گفت: اگر خودروهای وارداتی در بورس کالا عرضه می‌شد الان باید جریمه تاخیر به مردم داده می‌شد. یکی از واردکننده‌های خودرو گفت خوشحالیم که این اتفاق رخ نداد!. 

ویدیو زیر بخشی از صحبت‌های وی است. 

دیدگاه
آخرین اخبار