شناسه خبر: ۳۹۲
لینک کوتاه کپی شد

ریزش قیمت چهار خودرو پرطرفدار ایرانی+جدول قیمت روز خودرو

بررسی های میدانی بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت خودروهای دنا، رانا، ساینا و کوییک در بازار است.

ریزش قیمت چهار خودرو پرطرفدار ایرانی+جدول قیمت روز خودرو

به گزارش اکونگار به نقل از خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از کاهش قیمت خودروهای کوییک، دنا، رانا و ساینا است؛ در بین خودروهای کوییک مدل دنده‌ای سال ۱۴۰۰ آن از ۲۰۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۰۷ میلیون تومان رسیده است و کوییک اتوماتیک پلاس مدل ۱۴۰۰ نیز از ۳۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۲۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۴ میلیون تومان ارزان شده است و ۳۰۱ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای کوییک دنده‌ای R نیز در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که مدل ۱۴۰۰ این خودرو از ۲۱۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۱۶ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز از ۲۰۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۰۵ میلیون تومان رسیده است.

این ریزش قیمت‌ها در بین خودروهای ساینا نیز مشهود است به طوری که ساینا پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۲۲۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۲۱ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون تومان ارزان شده است و ۲۱۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

ساینا S دنده‌ای مدل ۱۳۹۹ نیز در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قیمت یک میلیون تومانی را تجربه کرده است و ۲۱۱ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای رانا مدل پلاس پانوراما سال ۱۴۰۱ آن در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان ارزان شده است و ۳۲۲ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ آن نیز از ۳۱۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۱۶ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای دنا نیز در این مدت از نوسانات نزولی قیمت‌ها در امان نبودند به طوری که دنا معمولی مدل ۱۳۹۹ از ۳۷۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۷۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۴۰۲ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۰۱ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

قیمت روز خودرو

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر