شناسه خبر: ۲۴۹۷
لینک کوتاه کپی شد

ریزش گسترده قیمت‌ خودرو در بازار + جدول

خودروهای پژو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ارزان شده‌اند، به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۶۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۵۹۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان ارزان شده‌است.

ریزش گسترده قیمت‌ خودرو در بازار + جدول

به گزارش اکونگار به نقل از خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از کاهش قیمت‌ها در این بازار در ۲۴ ساعت گذشته‌است، به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۰ آن از ۳۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده‌است و در حال حاضر ۳۱۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

خودروهای پژو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ارزان شده‌اند، به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۶۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۵۹۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان ارزان شده‌است و در حال حاضر ۶۰۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

در بین خودروهای پژو پارس موجود در بازار نیز پژو پارس مدل ۱۴۰۱ از ۷۱۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۷۱۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۶۸۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

خودروهای دنا نیز در این مدت از کاهش قیمت‌ها در امان نبوده‌اند، به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ از ۸۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۷۹۰ میلیون تومان رسیده‌است و دنا توربوپلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان ارزان شده‌است و در حال حاضر ۸۷۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

سایر خودروهای موجود در بازار نیز در این مدت کاهش قیمت‌ها را تجربه کردند.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده‌است:

قیمت روز خودرو 31 فروردین 1402

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر