شناسه خبر: ۲۰۹۷
لینک کوتاه کپی شد

پیش‌فروش ویژه سایپا به تعویق افتاد

ثبت‌نام پیش‌فروش کوییک و ساینا برای متقاضیان عادی و مادران به روز چهارشنبه ۳ اسفند ماه موکول شد.

پیش‌فروش ویژه سایپا به تعویق افتاد

به گزارش اکونگار به نقل از تسنیم؛ شرکت سایپا در اطلاعیه‌ای جدید تاریخ اجرای طرح پیش‌فروش 4 محصول این شرکت را چهارشنبه 3 اسفند ماه اعلام کرد.

در این طرح پیش‌فروش، ساینا.اس دوگانه‌سوز، کوییک‌جی‌ایکس، کوییک‌آرجی‌ایکس و کوییک.آر اتوماتیک با تاریخ تحویل آذر تا اسفند ماه 1402 عرضه شده است. متقاضیان می‌توانند تا ساعت 13 روز سه‌شنبه 2 اسفند ماه با مراجعه به سایت saipa.iranecar.com نسبت به انجام پیش‌ثبت‌نام و دریافت رمز و کد کاربری اقدام کنند.

همچنین متقاضیان عادی می‌بایست نسبت به وکالتی کردن حساب و تکمیل موجودی حداقل به‌مبلغ 110 میلیون تومان (110.000.000 تومان) تا آغاز ثبت‌نام اقدام کنند، علاوه بر این در مرحله پیش‌ثبت‌نام هیچ‌گونه برداشت وجهی توسط شرکت از حساب مذکور صورت نمی‌پذیرد و اولویت جهت ثبت درخواست متقاضیان وجود ندارد.

مشتریان حائز شرایط می‌توانند از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه (3 اسفند) با مراجعه به سایت مذکور جهت ثبت‌نام و پرداخت یک‌باره وجه تا تکمیل ظرفیت مراجعه کنند.

گفتنی است امکان پیش‌ثبت‌نام در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ویژه مادران که از ساعت 13 روز یکشنبه 30 بهمن ماه آغاز شده است به‌مدت 3 روز ادامه دارد و این طرح به افتتاح حساب وکالتی نیاز ندارد.

شرایط پیش فروش انواع محصولات سایپا

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر