شناسه خبر: ۱۸۲۳
لینک کوتاه کپی شد

قرعه کشی ایران خودرو‎‌‎ ساعت ۱۴ برگزار می‌شود + جزییات

مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو امروز ساعت ۱۴ در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار می‌شود.

قرعه کشی ایران خودرو‎‌‎ ساعت ۱۴ برگزار می‌شود + جزییات

به گزارش اکونگار به نقل از تسنیم؛ ایران خودرو در جدیدترین طرح پیش فروش محصولات خود ویژه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودرو‌های فرسوده چهار محصول وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU 7 را با موعد تحویل 4 تا 12 ماهه، عرضه کرد.

براساس این گزارش‎؛ مراسم قرعه کشی به صورت مستقیم از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

براساس بخشنامه گروه صنعتی ایران خودرو؛ پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، برندگان حداکثر ظرف 5 روز کاری فرصت دارند انتقال باقی مانده وجه خود را انجام دهند و متقاضیانی که برنده نشده اند، می‌توانند ساعت 24 یا 7 صبح فردای آن روز، مبلغ واریزی بلوکه شده در حساب وکالتی را برداشت کنند.براساس این گزارش‎؛ مراسم قرعه کشی به صورت مستقیم از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

براساس بخشنامه گروه صنعتی ایران خودرو؛ پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، برندگان حداکثر ظرف 5 روز کاری فرصت دارند انتقال باقی مانده وجه خود را انجام دهند و متقاضیانی که برنده نشده اند، می‌توانند ساعت 24 یا 7 صبح فردای آن روز، مبلغ واریزی بلوکه شده در حساب وکالتی را برداشت کنند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر