شناسه خبر: ۱۷۵۷
لینک کوتاه کپی شد

رصد بازار خودرو؛

آخرین تغییرات در قیمت محصولات سایپا + جدول

رصد بازار خودرو از افزایش نرم سایپایی‌ها در بازار حکایت دارد.

آخرین تغییرات در قیمت محصولات سایپا + جدول

به گزارش اکونگار به نقل از اکوایران؛ رزیابی بازار نشان دهنده آن است که محصولات سایپا هم مانند پرتیراژهای ایران خودرو با نوسان اندک در بازار قیمت گذاری شدند.

 ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز و در حالی که دلار شکل ثابت به خود گرفته بود «شاهین» و «تیبا صندوقدار» در بازار رشدی 2 میلیونی را تجربه کردند و سایر محصولات سایپا بدون تغییر راهی بازار شدند. با توجه به ارزیابی بازار می توان گفت محصولات سایپا امروز همراستایی بیشتری با نرخ دلار داشته‌اند و سایپایی‌ها با کمترین رشد قیمت به تعطیلات رفتند.  

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR » ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

قیمت «شاهین» امروز در بازار 532 میلیون تومان شد و رشد 2 میلیونی قیمت داشت. اما ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» بدون تغییر در بازار 316 میلیون تومان قیمت‌ خورد.

از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز بدون تغییر راهی بازار شدند؛ با این شرایط  «کوییکR» در بازار 322 میلیون تومانی شد و «کوییک معمولی» در بازار 317 میلیون قیمت خورد. اما در میان خانواده تیبا امروز «تیبا صندوقدار» در بازار با افزایش 2 میلیون تومانی داشت و 310 میلیون قیمت گذاری شد، «تیبا 2 معمولی» هم بدون تغییر در بازار 312 میلیون تومان دست به دست شد.

قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا 19 بهمن

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر