شناسه خبر: ۱۷۰۸
لینک کوتاه کپی شد

خودرو پرطرفدار سایپا 530 میلیونی شد + قیمت روز محصولات سایپا

قیمت خودرو در بازار نشان داده از هیچ تابعی پیروی نمی کند و به همین دلیل این روزها شاهد رشد قیمت در این بازار هستیم.

خودرو پرطرفدار سایپا 530 میلیونی شد + قیمت روز محصولات سایپا

به گزارش اکونگار به نقل از اکوایران؛ ارزیابی بازار سایپایی‌ها نشان از آن دارد که امروز 3 محصول از 6 محصول سایپا با رشد قیمت راهی بازار شدند و «شاهین» که این روزها پی در پی تغییر قیمت داشته امروز در بازار 530 میلیون تومان قیمت خورد. رشد قیمت خودرو در بازار در حالی رقم خورده که سخنگوی اقتصادی دولت از «ادامه عرضه خودرو فعلا در بورس کالا» خبر داد و براین نکته تاکید کرد که براساس مصوبه کمیسیون تلفیق‌، ساز و کار بورس کالا همچنان مورد استفاده قرار خواهد گرفت، اما این مصوبه نیاز به تصویب در صحن مجلس دارد.

خبر تداوم عرضه خودرو در بورس کالا هرچند می توانست تاثیری مثبت در بازار داشته باشد، اما بررسی روند قیمت خودرو در بازار نشان از آن دارد که این بازار خیال آرام شدن ندارد.

براساس ارزیابی بازار امروز «شاهین»، «کوییکR » و «کوییک معمولی» در بازار با رشد قیمت عرضه شدند.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR » ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که مورد ارزیابی قرار گرفتند.

قیمت «شاهین» امروز در بازار 530 میلیون تومان شد و رشد 2 میلیونی قیمت داشت. اما ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» بدون تغییر در بازار 316 میلیون تومان قیمت‌ خورد.

از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز رشد قیمت یک تا 3 میلیونی در بازار داشتند و با این شرایط  «کوییکR» در بازار 322 میلیون تومانی شد و «کوییک معمولی» در بازار 317 میلیون قیمت خورد.خانواده تیبا هم بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند با این شرایط  «تیبا صندوقدار» در بازار 308 میلیون تومان قیمت و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 312 میلیون تومان دست به دست شد.

قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا 18 بهمن

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر