تمدید مهلت انتخاب خودرو برای ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی + جزئیات

بر اساس اطلاعیه سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، مهلت انتخاب خودرو برای ثبت نام کنندگان اسفند تمدید شد

به گزارش اکونگار، به نقل از ایلنا، براساس اطلاعیه سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی ثبت‌نام کنندگان اسفند ۱۴۰۱ که امکان انتخاب خودروها را از روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت داشتند حالا تا شنبه ۲۹ اردیبهشت برای این کار زمان دارند.

واردات خودروی کارکرده بهترین راه برای پولشویی

در این مرحله متقاضیان می‌توانند یک اولویت از سبد محصولات اعلامی انتخاب کنند.

هیچ‌گونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نمی‌شود و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول که در اسفند ماه سال ۱۴۰۱ حساب خود را بلوکه کرده‌اند ممکن است.

کلیه شرکت‌های واردکننده باید مطابق آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو نسبت به تحویل خودرو و دریافت وجه از مشتریان اقدام کنند در صورت تاخیر در تحویل و... قراردادهای مذکور مشمول جرایم مندرج در آیین‌نامه فوق خواهند شد.

تخصیص خودرو در این مرحله بر اساس رتبه ثبت‌نامی قبل متقاضی و اولویت انتخابی خودرو انجام می‌گیرد.

آن دسته از ثبت‌نام کنندگان خودرو وارداتی که در مراحل قبل انتخاب خودرو انجام داده و در پرتال خود گزینه عدم تخصیص را مشاهده می‌کنند، در صورت تمایل نسبت به خودروهای ارائه شده در جداول فوق در این مرحله خودرو جدید انتخاب کنند.

اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده ۱۹ آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات بر عایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار می‌گیرد.

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان