نقش پررنگ مافیا در ایجاد مانع برای واردات خودرو / چرا دولت به وعده‌های خود عمل نمی‌کند؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس پیگیری می‌کند که چرا واردات انجام نشده است. در عدم واردات خودرو مافیای خودرو بی‌تاثیر نیست، ولی دولت قول داده واردات انجام شود.

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصادآنلاین، رجب رحمانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق چیزی که در مجلس شورای اسلامی تصویب شد قرار شد خودروهایی که ۵ سال کار کرده باشند، وارد شوند.

وی در خصوص عدم واردات خودرو از سوی دولت بیان کرد: من فکر می‌کنم آقای مخبر نسبت به واردات خودرو همیشه مثبت بوده است. برخی در مجمع تشخیص مصلحت نظام با واردات خودرو مخالفت می‌کردند.

تکلیف نامعلوم عرضه خودروهای وارداتی!

رحمانی در ادامه مطرح کرد: در هر حال مصوبه مجلس باید اجرا شود و واردات خودرو انجام شود. در واقع واردات خودرو مخصوصاً در موضوع ماشین‌آلات راه‌سازی و بخشی هم ماشین‌های سواری طبق قانونی که مجلس مصوب کرده، باید اجرا شود.

وی توضیح داد: مجلس پیگیری می‌کند که چرا واردات انجام نشده است. در عدم واردات خودرو مافیای خودرو بی‌تاثیر نیست، ولی دولت قول داده واردات انجام شود.

در نهایت رحمانی گفت: دولت آیین‌نامه اجرایی را می‌نویسد و مجلس در این زمینه باید بخواهد که زودتر اجرایی شود. دولت را نظارت خواهیم کرد که این اتفاق زودتر انجام شود.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان