تمدید سه روزه مهلت ثبت نام ایرانخودرو +جزئیات

ایرانخودرو با توجه به درخواست برخی متقاضیان خودروی پژو پارس که در فراخوان این شرکت ثبت نام کرده بودند، تصمیم گرفت تا مهلت واریز وجه قرارداد برای متقاضیان ثبت نام پژو پارس را به مدت سه روز دیگر تمدید کند. بر اساس اعلام رسمی شرکت ایرانخودرو، پس از پایان فرصت ده روزه، فرصت سه روزه جدیدی به مشتریان داده شده که تا انتهای هفته جاری ادامه دارد.

به گزارش اکونگار، اقتصاد آنلاین، مشتریانی که در فراخوان خرید خودروی پارس ایران خودرو شرکت کرده و جزو اولویت‌های فراخوان قرار گرفته‌اند، تا روز پنجشنبه، سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه مبلغ قرارداد خرید این محصول اقدام کنند. شرکت ایران خودرو از طریق ارسال پیامک به مشتریان مشمول این فراخوان، آنها را از تمدید مهلت واریز وجه مطلع خواهد کرد.​

خودروسازان در سال۱۴۰۲چقدر خودرو تولید کردند؟

این تصمیم ایران خودرو با هدف ایجاد فرصت کافی برای مشتریان فراخوان شده پارس جهت تامین و واریز وجه قرارداد اتخاذ شده است تا آنها بتوانند در این بازه زمانی اضافه شده، نسبت به تکمیل فرآیند خرید و انجام تعهدات مالی خود اقدام کنند.

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://www.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود. این بخشنامه از تاریخ ۴ اردیبهشت فعال خواهد شد و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان