رونمایی سامسونگ از جدیدترین محصول خود

گلکسی اس ۲۳ اولترا دارای سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی «پیکسل تطبیقی» است و ۱۶ پیکسل را در یک پیکسل بزرگ‌تر ترکیب می‌کند تا عکس‌های روشن‌تر و دقیق‌تری در شرایط کم نور داشته باشد.

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصادنیوز؛ سامسونگ سری جدید گوشی‌های هوشمند گلکسی S23 را با دوربین و قابلیت‌های بازی بهبود یافته عرضه کرد.

دوربین های پیشرفته در گوشی های سامسونگ

سامسونگ روز چهارشنبه جدیدترین سری از گوشی های گلکسی خود را معرفی کرد و از دوربین بهتر و ویژگی های بازی پیشرفته تر استفاده کرد. غول فناوری کره جنوبی تلاش دارد مردم را برای ارتقاء گوشی خود در بحبوحه شرایط ضعیف اقتصادی و کاهش تقاضای مصرف کننده وسوسه کند.

سری جدید گوشی‌های هوشمند Galaxy S23 دارای سه مدل جدید هستند: S23 استاندارد است، S23+ کمی گران‌تر و S23 Ultra قیمت بالاتری دارد.

S23 و S23+ به ترتیب با قیمت 799 دلار و 1000 دلار شروع می شوند. پیشرفته ترین مدل با قیمت 1200 دلار به فروش می رسد.

هر سه از امروز برای پیش‌سفارش در دسترس هستند و در تاریخ 17 فوریه وارد مغازه‌ها می‌شوند.

رویارویی سامسونگ و اپل

سری S23 با آیفون 14 اپل که سپتامبر گذشته عرضه شد، رودررو خواهد شد. سامسونگ مدل های گلکسی اس خود را در نیمه اول سال و خط تلفن های تاشو گلکسی Z خود را در نیمه دوم سال عرضه می کند.

سامسونگ  ارتقاء ظریفی را در گوشی پریمیوم جدید خود انجام داده است، از جمله قابلیت‌های بهبود یافته دوربین.

گران‌ترین مدل از این سه مدل جدید سامسونگ، گلکسی اس 23 اولترا است که دارای سنسور 200 مگاپیکسلی «پیکسل تطبیقی» است و 16 پیکسل را در یک پیکسل بزرگ‌تر ترکیب می‌کند تا عکس‌های روشن‌تر و دقیق‌تری در شرایط کم نور داشته باشد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان