سقوط آزاد درآمد شرکت پلیمر آریا ساسول

صورت‌های مالی شرکت پلیمر آریا ساسول نشان می‌دهد که این شرکت در مرداد ماه سال ۱۴۰۲ به پایین‌ترین میزان درآمدی خود از ابتدای سال تا کنون رسیده است.

به گزارش اکونگار، شرکت پلیمر آریا ساسول با نماد «آریا»، با سرمایه ثبت‌شده یک هزار و 375 میلیاردتومانی گزارش عملکرد ماهانه مربوط به مرداد 1402 را در کدال منتشر کرد.

شرکت پلیمر آریا ساسول در ماه مرداد 167 هزار و 757 تن محصول تولید کرد که از این مقدار محصول تولید شده توانست 95 هزار و 815 تن محصول را در بازار داخل و خارج از کشور به فروش برساند.

 مقدار محصولات تولید شده توسط «آریا» در پنجمین ماه سال، 8 درصد کاهش رانسبت به ماه تیر نشان می‌دهد و از طرفی مقدار فروش این شرکت هم نسبت به ماه گذشته 10 درصد کاهش داشته است.

آریا ساسول در عملکرد یک‌ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ۱۴۰۲معادل 2 هزار و 307  میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده است. «آریا» در مرداد به میانگین درآمد ماهانه 2 هزار و 758 میلیاردتومانی رسید.

درآمدی که «آریا» در پنجمین ماه از سال جاری و همچنین پنجمین ماه از سال مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۴۰۲کسب کرد، 21 درصد کمتر از ماه گذشته بوده است؛ با نگاهی به درآمد نقطه‌به‌نقطه پلیمر آریا ساسول متوجه خواهیم شد که این شرکت در مقایسه با مرداد 1401 با افزایش 7 درصدی روبه‌رو شده است.

آریا ساسول از ابتدای سال مالی تاکنون نیز حدود 13 هزار و 790 میلیارد تومان درآمد تجمیعی ثبت کرده که در این مدت‌زمان 5ماهه، نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد رشد را رقم زده است.

شرکت پلیمر آریا ساسول در ماه مرداد انواع محصولات سی تری پلاس، پلی اتیلن متوسط و سنگین، پلی اتیلن سبک و اتیلن را به مشتریان عرضه کرد؛

درآمدزاترین بخش این شرکت فعال در صنعت شیمیایی در ماه مرداد سال جاری مربوط به محصول پلی اتیلن متوسط و سنگین صادراتی با 548 میلیارد تومان بود، نرخ فروش این نوع محصول در بازار خارج کشور حدود 34 میلیون و 443 هزار تومان در ازای هر تن قیمت‌گذاری شد که نسبت به ماه تیر تفاوتی نداشته است.

 

 

دیدگاه