بورس در آخرین هفته بهار هم سبز نشد/ بررسی وضعیت بازار سرمایه در هفته پایانی خرداد +جدول

بورس تهران در هفته کاری منتهی به ۳۰ خرداد مثل هفته های گذشته شاهد کاهش سقوط شاخص کل بود. شاخص هموزن نیز در این هفته با افت ۱.۰۷ درصدی مواجه شد.

به گزراش اکونگار، بورس اوراق بهادار در هفته منتهی به ۳۰ خرداد با افت ۳۱ هزار و ۶۶۰ واحدی ۱.۵۱ درصد نسبت به هفته گذشته کاهش داشت و به ۲ میلیون و ۴۳ هزار و ۹۸۰ بازگشت.

وقتی دولت سیزدهم امید فعالان بازار سرمایه را ناامید کرد/ نرخ خوارک پتروشیمی ها به کجا رسید؟

شاخص هم وزن نیز نسبت به هفته گذشته ۷ هزار و ۱۸۹ واحد افت کرد که در واقع ۱.۰۷ درصد کاهش داشت. این شاخص در پایان بر روی ۶۶۵ هزار و ۷۳۲ واحد قرار گرفت.

حجم معاملات خرد بازار در این هفته به صورت میانگین ۵.۲۵ میلیارد سهم بود. همچنین میانگین ارزش معاملات در این هفته دو هزار و ۶۰۶ میلیارد تومان بود. در این هفته هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان پول حقیقی از سهام قابل معامله و حق تقدم خارج شد.

در میان سهام نیز نماد شفام با ۷.۹۲ درصد افزایش بیشترین سود و نماد کرومیت با ۷.۷ درصد افت بیشترین کاهش در میان سهام را به خود اختصاص دادند. همچنین نماد وبانک از لحاظ بیشترین ورود پول حقیقی با ۲۸.۶ میلیارد تومان در صدر قرار گرفت و نماد وبملت ۱۰۱.۱ میلیارد تومان در بالای لیست بیشترین خروج پول حقیقی قرار گرفت.بورس.۰

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد