شناسه خبر: ۱۸۰۴
لینک کوتاه کپی شد

عضو ناظر مجلس در شورای رقابت:

عرضه خودرو در بورس باید با شرایط خاص صورت بگیرد

عضو ناظر مجلس در شورای رقابت گفت: ما طرح هایی برای عرضه خودرو در بورس داشتیم و منتقل کردیم.

عرضه خودرو در بورس باید با شرایط خاص صورت بگیرد

به گزارش اکونگار به نقل از ایسنا؛ عضو ناظر مجلس در شورای رقابت گفت: اگر قرار بر عرضه خودرو در بورس باشد باید با شرایط خاصی صورت گیرد همچنین نوع واگذاری ها به گونه ای باشد که نیازمندان واقعی بتوانند نسبت به خرید خودرو اقدام کنند.

بهروز محبی نجم آبادی در واکنش به دستورالعمل جدید شورای رقابت برای تنظیم بازار خودرو اظهار کرد: شورای رقابت با تشکیل کمیته‌ای، جلساتی با خودروسازان و متخصصان حوزه خودرو برگزار کرد که نتیجه آن اعلام شد؛ شورای رقابت انحصاری بودن بازار خودرو را تشخیص داد و تصمیمی گرفت که قانونی است و باید به آن عمل شود.

او با بیان اینکه به عنوان عضو ناظر حق رای در شورای رقابت ندارد، ‌گفت: نظرم این بود که اگر قرار بر عرضه خودرو در بورس باشد،‌ برای آن دسته از خودروهایی باشد که قیمت آنها فاصله زیادی با نرخ آزاد ندارد؛‌ ما طرح هایی برای عرضه خودرو در بورس داشتیم و منتقل کردیم.

این نماینده مجلس در پایان بیان کرد: اگر قرار بر عرضه خودرو در بورس باشد باید با شرایط خاصی صورت گیرد همچنین نوع واگذاری ها به گونه ای باشد که افرادی که نیاز واقعی به خودرو دارند، بتوانند نسبت به خرید خودرو اقدام کنند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر