کاهش حجم معاملات بورس در هفته‌ای که گذشت/این نمادهایی بیشترین رشد و کاهش را داشتند +جدول

در هفته ای که گذشت با توجه به ادامه محدودیت دامنه نوسان و اینکه سه روز کاری بیشتر نداشتیم حجم معاملات بازار بورس کاهش داشت. شاخص کل با افت بیش از ۴ هزار واحدی بر روی عدد ۲ میلیون و ۸۲ هزار و ۱۱۸ ایستاد.

به گزراش اکونگار، بورس اوراق بهادار در هفته منتهی به 16 خرداد با افت 4 هزار و 485 واحدی 0.21 درصد نسبت به هفته گذشته کاهش داشت و بر رقم 2 میلیون و 82 هزار و 118 آرام گرفت.

 پای لنگ بازار سهام/ چرا شاخص کل بورس حوالی رکود سال ۱۳۹۹ در گردش است؟

شاخص هم وزن نیز نسبت به هفته گذشته 6 هزار و 219 واحد افت کرد که در واقع 0.9 درصد کاهش داشت. این شاخص در پایان بر روی 679 هزار و 170 واحد قرار گرفت.

حجم معاملات خرد بازار در این هفته ای که فقط سه روز کاری داشت به صورت میانگین 5.7 میلیارد سهم بود. همچنین میانگین ارزش معاملات در این هفته 1884 میلیارد تومان بود. در این هفته 670 میلیارد تومان پول حقیقی از سهام قال معامله و حق تقدم خارج شد.

در میان سهام نیز نماد خدیزل با 6.07 درصد افزایش بیشترین سود و نماد غمایه با 5.93 درصد افت بیشترین کاهش در میان سهام را به خود اختصاص دادند. همچنین نماد خدیزل از لحاظ بیشترین ورود پول حقیقی با 32.2 میلیارد تومان در صدر قرار گرفت و نماد بوعلی 96.2 میلیارد تومان در بالای لیست بیشترین خروج پول حقیقی قرار گرفت.

جدول بورسی

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان