آغاز تدوین چشم‌انداز پنج ساله پاکنام

شورای مدیران شرکت پاکنام روز یکشنبه پنجم شهریور در دومین نشست خود در سالن کنفرانس این شرکت گرد هم آمده و درباره آغاز تدوین یک چشم‎انداز پنج‌ساله برای این شرکت به توافق رسیدند.

به گزارش اکونگار به نقل از پاکنام؛ جواد رادسعید، مدیرعامل شرکت پاکنام در این جلسه «رسیدن به رتبه اول در صنعت شوینده» در ایران را هدف اصلی برنامه پنج ساله شرکت دانسته و گفت: پیشنهاد می‌کنم سندی بالا دستی متناسب با این چشم‌انداز تهیه و بر اساس آن برنامه پنج ساله شرکت تنظیم و راهبری شود.

اکبرپور، مشاور هیات مدیره پاکنام نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت تهیه و تدوین دقیق این سند بالادستی، تعریف مولفه‌های کلیدی و تعیین کننده در سنجش و راهبری عملکرد شرکت در بلندمدت را از مهم‌ترین اجزای چنین سندی دانسته و پیشنهاد کردد برای رسیدن به هدف تعیین شده، «سه حوزه کیفیت، تحقیق و توسعه و بازاریابی» باید بصورت خاص مورد توجه قرار گیرد.

دومین جلسه شورای مدیران شرکت پاکنام با بحث درباره جزییات برنامه این شرکت و طرح پیشنهادات و برنامه‌های مدیران گروه‌های مختلف ادامه پیدا کرد.

مدیران بخش فروش و بازاریابی شرکت از جمله کسانی بودند که گزارش عملکردی خود را در این جلسه ارایه و در ادامه برنامه‌های خود برای بهبود روش‌ها را مطرح کردند.

تغییر جزییات اجرایی برای بهبود روند و مسیرهای فروش، رویکرد کیفیت محور و افزایش سطح حضور در راهبردهای بازاریابی نیز از مواردی بود که در این جلسه مورد توافق هیات مدیران شرکت قرار گرفت.

برندهای تولید شده در شرکت پاکنام با نام‌های تاپ، یکتا، دی، آرن و بامداد؛ از سال 1341 شمسی، در سبد خانواده‌های ایرانی قرار دارد. محصولات مختلف شرکت علاوه بر عرضه در بازار داخلی کشور با برندهای رامس، یکتا و دی؛ به بسیاری از بازارهای منطقه نیز صادر می‌شود.

دیدگاه