شناسه خبر: ۲۹۴
لینک کوتاه کپی شد

ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک توسط این شرکت!

یک شرکت موفق به تولید مواد آرایشی و بهداشتی با استفاده از مواد کاملا طبیعی شده است.

به گزارش اکونگار به نقل از فارس؛ شاید باور تولید مواد آرایشی و بهداشتی بر پایه مواد غیرصنعتی و نگهدارنده، کمی دور از ذهن باشد اما پژوهشگران یک شرکت موفق به تولید این محصولات به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی شده‌اند.

این محصولات شامل کرم دور چشم، کرم روز و شب برای رفع چین‌وچروک، ماسک و صابون کربن فعال، ژل‌های شست‌وشوی گیاهی و انواع کرم برای مشکلات خاص پوستی است. محصولاتی ارگانیک که به شیوه‌ای نوین اسانس‌گیری می‌شوند.

مریم میرزایی مدیرعامل شرکت مهسان‌گستر فناوران کربن ایرانیان با اشاره به اینکه اقلیم کرمان، شرایط استفاده از گیاهان دارویی را برای تولید این محصولات فراهم آورده است، گفت: عمده موارد مصرف این مواد برای رفع لک‌های پوستی، رفع انواع جوش، رفع چین‌وچروک صورت و رفع سیاهی دور چشم است.

ازجمله دستاوردهای این محصولات می‌توان به ابداع روشی نوین برای ساخت صابون به روش سرد به‌طوری‌که زمان موردنیاز برای عمل‌آوری صابون از ۸ هفته به ۳ روز کاهش پیدا کرده است و عصاره‌گیری از گیاهان طبیعی با روش‌های جدید مانند استفاده از ماکروویو اشاره کرد.قیمت این محصولات تماما گیاهی، یک‌چهارم، نمونه مشابه خارجی است.

هم‌اکنون با تکمیل سوله تولید این محصول و خریداری تجهیزات موردنظر، خط تولید این محصولات، طی هفته‌های آینده به بهر‌ه‌برداری می‌رسد.این فناوری نوین برای ۹ نفر به شکل مستقیم ایجاد اشتغال داشته است.

طرح تولید محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک، با حمایت‌های معاونت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، به مرحله تولید و توسعه رسیده است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر