پیگیری حادثه مرگ دو همکار مپنا در پی انفجار

مدیرعامل گروه مپنا ضمن ابراز تاسف درخصوص جان باختن ۲ تن از همکاران مپنا، گفت: تیمی سریع و مستقل را به عنوان مسئول پیگیری این حادثه منصوب شدند که در اسرع وقت همه جوانب حادثه را گزارش دهند.

به گزارش اکونگار به نقل از مپنا؛ در پی حادثه تلخ انفجار در محل واحد ۲۵ مگاواتی مپنا، مدیرعامل گروه مپنا به همراه مدیرعامل حوزه برق و جمعی از مدیران ارشد این گروه با حضور میدانی در محل حادثه از نزدیک محل حادثه را بررسی کردند، در نشست جانبی، مدیر پروژه گفت: امروز همه مقدمات و استانداردها بررسی و تکمیل شده بود و برای تست دور سه هزار آمادگی کامل داشتیم.

او افزود: این روند پیش از این در دیگر پروژه‌ها بدون مشکل اجرا شده بود و امروز هم تمامی موارد معمول و استاندارد چک و بازبینی شد و همزمان با فرمان آغاز عملیات تست در محل حادثه به علت خروج گاز و وقوع آتش سوزی از لوله رابط دو فلنج خط ورودی به واحد، صورت گرفته متأسفانه دو نفر از همکاران عزیز ما در گروه مپنا جان باختند.

در ادامه مدیرعامل گروه مپنا ضمن ابراز تأسف در بروز حادثه تلخ جان باختن دو نفر از کارکنان گروه مپنا تیمی سریع و مستقل را به عنوان مسئول پیگیری این حادثه منصوب کرد و مأموریت داد که در اسرع وقت همه جوانب حادثه را سنجیده و گزارش مستقل را ارائه نمایند.

در این راستا مقرر شد عوامل فنی غیر مربوطه نیز که در ظاهر نیز هیچ ارتباطی با انفجار ندارند مورد بررسی دقیق قرار گیرد و گزارش نهایی حداکثر ظرف یک هفته آماده شود.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه