شناسه خبر: ۹۸۳
لینک کوتاه کپی شد

نشست ۷۵ شرکت حوزه پتروشیمی در بانک ملت

آیین تجلیل از فعالان صنعت پتروشیمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران امور بانک ملت و مدیران ارشد بیش از ۷۵ شرکت حوزه پتروشیمی کشور برپا شد.

 نشست ۷۵ شرکت حوزه پتروشیمی در بانک ملت

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی بانک ملت، رضا دولت‌آبادی در این مراسم که به مناسبت روز ملی صنعت پتروشیمی برپا شد، با اهدای لوح سپاس به فعالان صنعت پتروشیمی کشور، از تلاش‌ها و زحمات آنان در کمک به خودکفایی، ایجاد اشتغال و افزایش رشد اقتصادی کشور قدردانی کرد.

مدیرعامل بانک ملت با اشاره به نقش صنعت پتروشیمی در اقتصاد، تولید و اشتغال کشور تاکید کرد: سرمایه‌گذاری در این صنعت موجب تحرک بخشیدن به سایر بخش‌‌‌های اقتصاد شده و توسعه تولید و صادرات محصولات پتروشیمی به افزایش اشتغال، رونق بخشیدن به سایر بخش‌‌‌های اقتصادی و ارزآوری و در نهایت توسعه کشور منتهی خواهد شد.

او حمایت و همکاری با شرکت‌های پتروشیمی به عنوان شرکای تجاری را افتخاری بزرگ برای بانک ملت خواند و ادامه داد: این بانک به عنوان بزرگ‌ترین بانک کشور با داشتن امکانات و ظرفیت‌های فراوان در حوزه‌های مختلف، آمادگی کامل خود را برای نقش‌آفرینی هرچه بیشتر به عنوان بانک اول حوزه انرژی کشور اعلام می‌کند.

دولت‌آبادی در عین حال خواستار تشکیل کمیته‌های مشترک برای طراحی فرمول‌های جدید همکاری با هدف رسیدن به یک رابطه قوی برد- برد شد و ادامه داد: بانک ملت از انجام هیچ اقدامی برای حمایت از طرح‌های توسعه‌ای حوزه پتروشیمی دریغ نخواهد کرد.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر