شناسه خبر: ۹۱۶
لینک کوتاه کپی شد

بانک صادرات برای حمایت از تولید در خراسان‌جنوبی اعلام آمادگی کرد

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: این بانک از تمام ظرفیت‌‌‌های موجود و قانونی خود برای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری در خراسان جنوبی و کمک به اقتصاد مردم این منطقه استفاده خواهد کرد و برای تقویت ارائه خدمات و محصولات نوین در این استان آمادگی دارد.

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ سیدضیاء ایمانی در سفر به خراسان جنوبی با استاندار این استان دیدار و برای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری اعلام آمادگی کرد.

او در این دیدار که با حضور معاون اعتباری بانک و مدیر شعب خراسان جنوبی بانک صادرات ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران همراه بود، برای حمایت از سرمایه‌گذاری، استمرار اشتغال، پشتیبانی از تولید واحد‌‌‌های اقتصادی و تجاری راهکارهایی را مطرح و برای استفاده از ظرفیت‌‌‌های موجود بانک و بهره گرفتن از ظرفیت‌‌‌های قانونی اعلام آمادگی کرد.

استاندار خراسان جنوبی نیز در این نشست که با دعوت از سرمایه‌گذاران چند واحد تولیدی بزرگ استان و با هدف بررسی مشکلات آنها برگزار شد، خواستار افزایش خدمات بانک صادرات ایران شد.

جواد قناعت در این دیدار با برشمردن ظرفیت‌‌‌ها و قابلیت‌‌‌های تجاری و بازرگانی استان خراسان‌‌‌جنوبی خواستار افزایش تعداد شعب و خدمات بانک صادرات ایران در مرزهای این استان شد و گفت: خراسان‌‌‌جنوبی دارای چهار مرز برای ورود و خروج کالاست و از ظرفیت تجاری فراوانی برخوردار است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر