شناسه خبر: ۸۶۲
لینک کوتاه کپی شد

افزایش خدمات بیمه‌‌ای سرمد برای هتل‌‌ها

بیمه سرمد در راستای گسترش خدمات بیمه‌‌ای به مشتریان، طرح بیمه‌‌ای پوشش مسوولیت مدنی مدیران هتل‌‌ها را ارائه کرده است.

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، این شرکت در اجرای سیاست خود برای گسترش خدمات بیمه‌‌ای به بیمه‌‌گذاران و مشتریان، یک طرح بیمه‌‌ای در حوزه بیمه‌‌نامه مسوولیت مدیران هتل‌‌ها را با شرایط ویژه طراحی و ارائه کرده است.

بیمه مسوولیت مدنی مدیران هتل‌‌ها در قبال ‌میهمانان، یکی از انواع بیمه‌های مسوولیت است که در آن خسارت‌‌های جانی ‌میهمانان هتل‌‌ها را در مدت اقامت در هتل تحت پوشش قرار می‌دهد و چنانچه بیمه‌‌گذار توسط مراجع قضایی مسوول جبران خسارت وارده به ‌میهمانان شود، بیمه سرمد، این خسارت‌‌ها را جبران خواهد کرد. پوشش‌‌های این بیمه‌‌نامه، شامل جبران هزینه پزشکی افراد حادثه‌دیده، غرامت فوت و نقص عضو است و خسارت‌‌های ناشی از خطر استخر، سونا و آسانسور نیز در پوشش‌‌های اضافی این بیمه‌‌نامه ارائه می‌شود. همچنین این بیمه‌‌نامه به صورت کوتاه‌مدت نیز به بیمه‌‌گذاران ارائه خواهد شد.

برای تهیه این بیمه‌‌نامه، بیمه‌‌گذاران می‌توانند به هر یک از شعب استانی و نمایندگان بیمه سرمد در سراسر کشور مراجعه کنند. آدرس و تلفن شعب و نمایندگان بیمه سرمد در وب اپلیکیشن سرمد به آدرس webapp.sarmadins.ir و در بخش مراکز صدور، در دسترس بیمه‌‌گذاران است. بیمه سرمد، یکی از شرکت‌‌های فعال در صنعت بیمه است که با پشتوانه بانک صادرات ایران، کارنامه موفقی در این صنعت دارد. این شرکت با تایید بیمه مرکزی در هشت سال فعالیت خود، سطح یک توانگری مالی را کسب کرده است و با یک شبکه فروش قدرتمند، خدمات بیمه‌‌ای را به مجموعه‌های بزرگ کشور مانند سازمان تامین اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان فنی و حرفه‌‌ای و... ارائه می‌کند.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر