اعلام اولویت راهبردی بانک شهر

سودآوری بانک شهر با اصلاح روش‌ها، بهبود عملکرد و تحول در فعالیت کارکنان ممکن شده است.

به گزارش اکونگار به نقل از ایبنا؛ رحیم طاهری، قائم مقام مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه بانک شهر از ابتدای امسال در شاخص‌های عملیات بانکی، دستاورد‌های قابل توجهی در کسب درآمد از محل تسهیلات و سپرده گذاری، درآمد کارمزدی و سرمایه گذاری‌ها داشته است، گفت: بهبود نقدینگی مهم‌ترین سیاست بانک در ماه‌های آینده است.

او افزود: امروز با طراحی و تدوین برنامه جامع و کاربردی؛ فعالیت‌های بانک شهر در راستای کسب سهم از بازار و مدیریت منابع و مصارف به درستی انجام می‌گیرد.

طاهری با اشاره به افزایش رضایتمندی و اعتماد روز افزون شهروندان و مشتریان شبکه بانکی به بانک شهر، تصریح کرد: کاهش زیان انباشته، رشد درآمد‌های کارمزدی و ... نشان دهنده بهبود عملکرد، اصلاح روش‌ها و تحول در عملکرد کارکنان این بانک است.

قائم مقام مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه خوشبختانه بانک شهر توانسته رتبه دوم رشد سود در میان بانک‌های بورسی را از آن خود کند، ادامه داد: این بانک رشد بیش از ۲۰۰ درصدی را در میزان سود خود تجربه کرده است.

او با اعلام اینکه این بانک رشد بیش از ۱۴۰ درصدی در حوزه کارمزد‌ها داشته است، گفت: این روند با وجود مشکلات موجود در فضای کسب وکار و فشار تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان؛ در کارنامه عملکردی بانک شهر کم سابقه بوده است.

طاهری در پایان با اشاره به اینکه اصلاح ساختار ترازنامه، مولد سازی دارایی‌ها و بهبود کیفیت سود در اولویت راهبردی بانک شهر قرار دارد، تاکید کرد: همکاران بانک در ماه‌های آینده با افزایش تلاش ها، توجه همه جانبه به اصول بانکداری حرفه‌ای و برنامه ریزی منسجم در راستای موفقیت و کسب دستاورد‌های جدید قدم خواهند برداشت.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه