شناسه خبر: ۸۴۴
لینک کوتاه کپی شد

دوره بازاریابی در بانک ایران‌زمین برگزار می‌شود

دوره بازاریابی خدمات بانکی شعب استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر و کارکنان شعب این استان‌ها، با هدف توانمند‌سازی و برخورد صحیح همکاران با مشتریان با تدریس در دو نوبت برگزار شد.

به گزارش اکونگار روابط عمومی بانک ایران زمین؛ دوره بازاریابی خدمات بانکی شعب استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر و کارکنان شعب این استان‌ها، با هدف توانمند‌سازی و برخورد صحیح همکاران با مشتریان با تدریس در دو نوبت برگزار شد.

وحید علیزاده مدیر شعب استان‌های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری ضمن ابراز خرسندی از به‌کارگیری نیروهای جوان بانک جهت برگزاری و تدریس دوره‌های آموزشی گفت: همکاران باید با شرکت در دوره‌های آموزش‌های تخصصی و برنامه‌ریزی صحیح، بازار هدف را شناسایی و خدمات بانک را معرفی کنند.

در ادامه مجید طلایی رئیس اداره تحقیقات و مطالعات بازار به عنوان مدرس این دوره بازاریابی را به عنوان قلب تپنده و موتور محرک بانک‌ها بیان کرد و گفت: همکاران باید با رصد دائمی بازار، آگاهی از نیاز جامعه و مشتریان، موجب ارتقای بهره‌وری بخش‌های دیگر و در نهایت بانک شوند. ارائه تعاریف دقیق بازاریابی نوآورانه، انواع بازاریابی، استراتژی‌های بازاریابی، سهم بازار و محصولات بانک از جمله مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این دوره آموزشی بود.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر