شهرک سازی بانک مسکن در استان هرمزگان

همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه کیش‌اینوکس، مدیران عامل بانک مسکن و گروه سرمایه گذاری مسکن و استاندار هرمزگان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش اکونگار به نقل از هیبنا؛ سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن، محمدرضا جواهری مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن و مهدی دوستی استاندار هرمزگان در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه اینوکس ٢٠٢٣، تفاهم‌نامه همکاری برای آماده سازی و ساخت شهرک‌های مسکونی در استان هرمزگان امضا کردند.

بر این اساس، شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن از شرکت‌های زیرمجموعه بانک مسکن و بزرگترین انبوه‌سازی کشور با حمایت مالی و تسهیلات دهی این بانک نسبت به آماده سازی و ساخت شهرک‌های مسکونی در زمینی به مساحت ٢٠ هزار هکتار در استان هرمزگان اقدام خواهد کرد.

بزرگترین شهرک در استان هرمزگان با تمامی امکانات و اماکن رفاهی، آموزشی، درمانی، گردشگری و ورزشی با حمایت مالی بانک مسکن ساخته خواهد شد.

پس از این تفاهم، مهدی دوستی استاندار هرمزگان با مورد توجه قرار دادن این تفاهم نامه گفت: طبق آماری که مرکز پژوهش‌‌های مجلس اعلام کرده است، استان هرمزگان تا آبان ۱۴۰۲ رتبه اول جذب سرمایه‌گذاری را کسب کرده است.

او همچنین از تهیه و تدوین ۳۰۰ بسته مطالعات اقتصادی خبر داد و افزود: از ابتدای حضور در استان و دولت تلاش این بود که بتوانیم جذب سرمایه بالایی داشته باشیم که محقق شد.

دوستی ادامه داد: طبق آمار وزارت صمت، استان هرمزگان ۱۸۳ همت را برای توسعه استان جذب کرده است.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه