رشد حق تولیدی بیمه اتکایی ایران معین

بیمه اتکایی ایران‌معین با تغییر مأموریت از صدور بیمه‌های مستقیم به تخصصی اتکایی توانست طی دو سال اخیر در عرصه بیمه‌گری اتکایی روند رو به رشدی را رقم زند.

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی بیمه اتکایی ایران‌معین؛ در این باره عضو هیئت مدیره و سرپرست بیمه اتکایی ایران‌معین از تحقق کل حق بیمه قبولی اتکایی سال گذشته در 7 ماهه نخست سال‌ جاری خبرداد.

اعظم هنردوست با اشاره به اینکه این شرکت در میان 6 شرکت اتکایی، در رشته‌های تخصصی به استثناء درمان، زندگی و ثالث دارای بالاترین پرتفوی قبولی است؛ گفت: بیمه اتکایی ایران معین در سایه مدیریت بهینه و کارآمد، ترکیب پرتفوی مناسبی بین قبولی های اتکایی از نوع موردی و قراردادی دارد.

او رشد 203 درصدی حق بیمه تولیدی تا انتهای مهرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه را نقطه اتکاء این شرکت اتکایی برشمرده و افزود: بی شک رسیدن به چنین رشد قابل توجهی در بازار محدود اتکایی، ارزشمند بوده و نشان از پویایی و ریل‌گذاری درست مأموریت جدید دارد.

هنردوست سرمایه 12،500 میلیارد ریالی بیمه اتکایی ایران معین را دیگر نقطه اتکای این شرکت عنوان کرده و ادامه داد: به دنبال تحقق تصمیم مهم افزایش سرمایه، عنوان بزرگترین شرکت اتکایی از منظر سرمایه ثبتی به نام بیمه اتکایی ایران‌معین رقم خورد که این امر مزیت‌های متعددی از جمله افزایش ظرفیت نگهداری اتکایی و افزایش پرتفوی سرمایه‌گذاری بر اساس حد نصاب‌های آئین نامه سرمایه‌گذاری بیمه مرکزی را ایجاد کرد.

عضو هیئت مدیره و سرپرست بیمه اتکایی ایران‌ معین همچنین حفظ نسبت خسارت پایین در سایه ارزیابی درست و اصولی ریسک را مزیت عملکردی دانسته و افزود: وجود متخصصان جوان، با تجربه و دارای مهارت حرفه‌ای موجب شده تعامل با شرکت‌ها و مجموعه‌های مرتبط با سرعت و دقت انجام شود.

هنردوست ضمن اطمینان نسبت به تحقق بودجه پیش بینی شده، اظهار امیدواری کرد با استقرار و به تبع راهبری اعضای جدید هیئت مدیره، وجود کارکنان توانمند و حمایت سهامداران، آینده این شرکت خوشنام همانند گذشته آن موفق و درخشان بوده و روند رشد رقم خورده، ادامه داشته باشد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه