سهامداران وبصادر در جریان باشند

بانک صادرات ایران سهامداران وبصادر را به مجمع عمومی فوق العاده این بانک که در نیمه مهرماه برگزار می‌شود، دعوت کرد.

به گزارش اکونگار به نقل از شهر بورس؛ بانک صادرات ایران (وبصادر) با ثبت اطلاعیه ای در کدال آگهی برگزاری مجمع عمومی به طور فوق العاده را به شرح ذیل به اطلاع سهامداران رساند:

از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 15:00 روز شنبه مورخ 1402/07/15 در استان تهران، شهر تهران به آدرس اتوبان شهید صیاد شیرازی، میدان حسین آباد، خیابان وفامنش، خیابان مفتوحی شرقی، پلاک 38 مجموعه فرهنگی بانک صادرات ایران برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

دستور جلسه، انتخاب اعضای هیئت مدیره است و انتخاب اعضای علی البدل هیات مدیره و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده باشد.

نحوه دریافت برگ حضور در جلسه:

سهامداران محترم می توانند به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع مذکور از روز چهارشنبه مورخ 1402/07/12 لغایت پنجشنبه مورخ 1402/07/13 در ساعات اداری با ارائه مدارک مالکیت سهام یا مستندات نمایندگی/ وکالت/ ولایت/ قیمومت و کارت شناسایی معتبر به حوزه سهامداران بانک به نشانی: تهران، خیابان سمیه، مابین خیابان بهار و مفتح، ساختمان سپهر، شماره 85، طبقه اول مراجعه فرمایند. شایان ذکر است سهامداران محترم می توانند از طریق لینک https://live.bsi.ir نسبت به احراز هویت و مشاهده برخط ( آنلاین) جلسه مجمع نیز اقدام نمایند.

دیدگاه