شناسه خبر: ۳۹۸
لینک کوتاه کپی شد

رئیس هیات مدیره بانک شهر:

درآمدهای کارمزدی در بانک شهر افزایش داشته است

رئیس هیات مدیره بانک شهر با اشاره به اجرای سیاست‌های درست و مناسب برای اصلاح ترکیب سپرده‌ها و همچنین جذب منابع در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی از سوی شعب این بانک؛ از کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمدهای کارمزدی در بانک شهر خبر داد.

درآمدهای کارمزدی در بانک شهر افزایش داشته است

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ رحیم طاهری، رئیس هیات مدیره بانک شهر گفت: با اصلاح ساختار، مدیریت صحیح منابع، برنامه‌ریزی دقیق و مدون برای وصول مطالبات و ارائه خدمات متمایز به شهروندان؛ توانسته‌ایم شاهد یک روند مطلوب در کاهش قیمت تمام‌شده پول در بانک و افزایش درآمدهای کارمزدی باشیم.

او با بیان اینکه کاهش قیمت تمام‌شده پول یکی از مهم‌ترین عوامل سودآوری در بانک‌هاست، تصریح کرد: استقبال شهروندان و مشتریان شبکه بانکی از خدمات بانک شهر و به تبع آن، افزایش و جذب سپرده‌های با‌کیفیت نیز تاثیر بسزایی بر کاهش ریسک تمرکز بانک داشته است.

طاهری با اشاره به اینکه توسعه بانکداری الکترونیک نیز از دیگر عوامل غیرمستقیم موثر بر کاهش بهای تمام‌شده پول است، خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال گسترده‌ای که از خدمات پیشخوان‌های شهرنت و سامانه‌های بانکداری الکترونیک بانک شهر شده است؛ در تلاش هستیم سبد محصولات در این حوزه را نیز در سال‌جاری افزایش دهیم.

رئیس هیات‌مدیره بانک شهر در پایان با تاکید بر اینکه صورت‌های مالی بانک شهر نیز نشان از بهبود شاخص‌های بانکداری حرفه‌ای در این بانک دارد، خاطرنشان کرد: به دنبال افزایش سهم بانک از بازار نقدینگی و پولی جامعه در سال جاری بوده و این مهم را نقطه عطف دیگری در موفقیت‌های خود می‌دانیم.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر