شناسه خبر: ۳۹۵
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل بانک تجارت:

صنعت پتروشیمی تحت حمایت بانک تجارت است

مدیرعامل بانک تجارت به عنوان بانک تخصصی انرژی و حامی ‌برتر صنعت پتروشیمی، در سفری فشرده به عسلویه، از ۲۲ شرکت پتروشیمی ‌مستقر در این منطقه بازدید کرد و در راستای توسعه همکاری‌های فی‌مابین با مدیران عامل این شرکت‌ها به گفت‌وگو نشست.

صنعت پتروشیمی تحت حمایت بانک تجارت است

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ هادی اخلاقی‌فیض‌آثار در دیدار با مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی‌ منطقه عسلویه استان بوشهر به خدمات بانک تجارت به این صنعت مهم کشور اشاره کرد و گفت: بانک تجارت به صنعت پتروشیمی، نگاهی استراتژیک و حمایتی دارد و مجموعه همکاران ما در شعب و ستاد بانک همواره در اندیشه طراحی و ارائه خدمات متنوع مالی و بانکی متناسب با نیاز شرکت‌های پتروشیمی ‌با هدف کمک به توسعه این صنعت مهم کشور هستند. بنابراین ما مصمم هستیم با ارائه بسته‌های خدماتی متنوع و راه‌حل‌های مالی منطبق با نیاز پروژه‌های توسعه‌محور واحدهای تولیدی نقش خود را در کمک به پیشبرد این صنعت به خوبی ایفا کرده تا در تمامی ‌سطوح در کنار مجتمع‌های پتروشیمی ‌باشیم.

او با تاکید بر اینکه هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به ظرفیت‌های اصلی و واقعی صنایع مختلف کشور از جمله صنعت پتروشیمی‌ وجود دارد، افزود: حضور متخصصان و مهندسان داخلی کشور و رقم خوردن موفقیت‌های صنعت پتروشیمی ‌موجب غرور ملی مردم ایران است و در این مسیر، نظام بانکی به گواه آمار، نقش بسزایی ایفا کرده و امروز بانک‌تجارت در زمینه ارائه روش‌های مختلف تامین مالی از جمله گشایش اعتبارات اسنادی ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای را به وجود آورده است.

مدیرعامل بانک تجارت صنعت پتروشیمی ‌را عامل ثروت‌آفرینی برای اقتصاد کشور دانست و گفت: نگاه آینده‌نگر و ارزنده موجود بین بانک و صنعت پتروشیمی ‌سبب شناخت دقیق و تخصصی از نیازهای دوطرف شده و در این راستا نیازهای جدید و آتی این مجموعه‌ها را در سریع‌ترین زمان پوشش می‌دهیم.

اخلاقی در این دیدارها افق صنعت پتروشیمی ‌کشور برای سال‌های آینده را افق مثبت و روشنی دانست و افزود: بانک تجارت می‌تواند با پتانسیل‌های موجود به عنوان یکی از شرکای تجاری در انجام پروژه‌های این صنعت نقش بسزایی را ایفا کند. بانک تجارت چه در بخش فنی و تخصصی و چه در حوزه مالی و همچنین در حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، فراتر از ظرفیت‌های مورد توافق، آمادگی همکاری دارد و البته این بانک ظرفیت‌های جدیدی از جمله همکاری در تشکیل صندوق‌های خصوصی را برای فعالان این صنعت فراهم آورده است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر