شناسه خبر: ۲۹۸
لینک کوتاه کپی شد

اگر این شرایط را دارید وام ۲۰۰ میلیونی دریافت کنید

تسهیلات نقدی به طور کلی با توجه به موقعیت شغلی (کارمند رسمی دولت یا بخش خصوصی)،گردش حساب جاری یا سپرده، انواع ضامن و یا وثائق مختلف و... هر یک از متقاضیان می توانند از سوی بانک های مختلف به مشتریان بانکی ارائه شوند. در حقیقت این نوع از وام های بانکی به تسهیلاتی اتلاق می شود که با توجه به شرایط حساب متقاضی دریافت وام به افراد تعلق می گیرد.

به گزارش اکونگار به نقل از اقتصاد آنلاین؛ یکی از طرح های ارائه تسهیلات نقدی توسط بانک ها، طرح «تسهیلات با سامانه فرابانک ملت» است که با توجه به شرایط کاری و حساب متقاضیان به افراد پرداخت می‎‌شود. در این طرح مشتریان بانک ملت می‌توانند از طریق سامانه فرابانک نسبت به دریافت انواع وام‌های در دسترس در این سامانه و با شرایط غیرحضوری اقدام کنند.

«تسهیلات با سامانه فرابانک ملت» تسهیلاتی را با نرخ سود ۱۸ درصدی به متقاضیان و تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان ارائه می‌کند. برای دریافت این نوع از تسهیلات بانکی متقاضی باید در بانک ملت یک حساب سپرده قرض الحسنه داشته باشد و برای ضمانت نیز مسدودی سپرده، ضامن رسمی و اعتبار شغلی متقاضی نیاز است.

زمان مسدودی سپرده در این طرح نیز ۶۰ ماه بوده که در تسهیلات با ضمانت سپرده بلندمدت،‌ مسدودی سپرده تا تسویه کامل وام است. حداکثر زمان بازپرداخت نیز ۶۰ ماه بوده اما کوتاهترین زمان بازپرداخت ۳۶ ماه بوده که با توجه به هریک از انواع تسهیلات متغیر است.

در صورتی که بانک ملت حداکثر مبلغ وام را با نرخ سود ۱۸ درصد به متقاضیان بپردازد، مبلغ اقساط پنج میلیون و ۷۸هزار و ۶۸۵ تومان خواهد بود.

کل سود این مبلغ تسهیلات ۱۰۴ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان و مجموع رقم وام و سود آن ۳۰۴ میلیون و ۷۵۱ هزار و ۱۲۹ تومان است.

از جمله شرایط دیگر برای دریافت این وام نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

۱.وام‌گیرنده بدهکار به بانک و یا دارای چک برگشتی نباشد

۲. وام‌گیرنده از مشتریان بانک ملت باشد

۳. پرداخت ۳۰ هزار تومان شامل تشکیل پرونده و اعتبار سنجی

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر