شناسه خبر: ۲۲۸۹
لینک کوتاه کپی شد

خدمات ویژه بانک مسکن برای معلولان و افراد کم توان

عضو هیات‌مدیره بانک مسکن از تجهیز و مناسب‌سازی ۲۲۹ شعبه این بانک برای جانبازان و معلولان خبر داد.

خدمات ویژه بانک مسکن برای معلولان و افراد کم توان

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ جعفر آقاملائی عضو هیات‌مدیره بانک مسکن گفت: بانک مسکن در راستای تسهیل امور و دسترسی به تسهیلات و خدمات بانکی برای جانبازان و معلولان گرامی خدمات ویژه‌‌‌ای را طراحی و اجرا کرده است.

او با اشاره به خدمات بانک مسکن به جانبازان و معلولان گفت: بانک مسکن برای تسهیل دریافت خدمات بانکی اقدام به تجهیز و مناسب‌سازی ۲۲۹ شعبه جهت مراجعه معلولان و افراد کم توان و راه‌اندازی ۱۲ دستگاه برجسته نگار برای تبدیل فرم‌‌‌های بانکی به صورت صوتی و خط بریل کرده است.

عضو هیات‌مدیره بانک مسکن اظهار کرد: تجهیز صفحه کلید دستگاه خودپرداز به خط برجسته بریل، گویاسازی پیام‌‌‌های دستگاه خودپرداز به صورت صوتی، استانداردسازی محتوای سامانه اینترنت بانک و پرتال بانک جهت دسترس‌‌‌پذیری محتوای وب برای نابینایان و همچنین پشتیبانی از نرم‌افزارهای متن خوان، ایجاد سطح شیب‌‌‌دار یا نصب بالابر ویژه در برخی شعب از جمله خدمات دیگر به جانبازان و معلولان عزیز است که توسط بانک مسکن انجام شده است.

آقاملائی معرفی برخی از تسهیلات بانک مسکن به صورت پادکست‌‌‌های صوتی در تارنمای بانک جهت استفاده روشندلان و امکان استفاده از کلید TAB جهت شنیدن محتوای مطالب مندرج در تارنما و پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مدد جویان سازمان بهزیستی را از جمله دیگر خدمات این بانک در راستای تسهیل خدمات رسانی به جانبازان و معلولان گرامی عنوان کرد.

او تصریح کرد که این خدمات بیشتر مختص بانک مسکن بوده و این بانک در مراحل مختلف نسبت به   به‌روزرسانی و بالابردن سطح کیفیت تسهیلات‌‌‌دهی به جانبازان عزیز اقدام کرده است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر