شناسه خبر: ۱۶۵۰
لینک کوتاه کپی شد

برگزاری دور جدید از قرعه‌‌‌کشی زمستانه سامانیوم به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان

دور جدید از قرعه‌‌‌کشی زمستانه سورسامانی ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) برگزار شد که در این قرعه‌‌‌کشی دو جایزه ۵۰ میلیون تومانی و ۴۰ جایزه ۱۰ میلیون تومانی جمعا به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان به برندگان اهدا خواهد شد.

برگزاری دور جدید از قرعه‌‌‌کشی زمستانه سامانیوم به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان

به گزارش اکونگار به نقل از سامان رسانه؛ تمامی کاربران باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) می‌توانند با صرف ۱۰۰ امتیاز، یک شانس برای شرکت در قرعه‌‌‌کشی کسب کنند و در صورت داشتن امتیاز لازم، هیچ محدودیتی از نظر تعداد برای خرید شانس قرعه‌‌‌کشی وجود ندارد.

همچنین در این دور از جشنواره رده وفاداری مشتریان در شانس آنها برای شرکت در قرعه‌‌‌کشی تاثیرگذار است، به‌‌‌طوری که مشتریان رده آبی ضریب یک، رده برنزی ضریب ۲، رده نقره‌‌‌ای ضریب ۵ و رده طلایی ضریب ۱۰ برای هر شانس خواهند داشت.

به طور مثال چنانچه مشتریان برنزی ۵ شانس بخرند، هنگام قرعه‌‌‌کشی این افراد ۱۰ شانس شرکت در قرعه‌‌‌کشی خواهند داشت. تمامی اعضای باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) که حساب و کارت بانک سامان دارند، می‌توانند با انجام هریک از عملیات کارت به کارت، خرید شارژ از درگاه‌‌‌های سامان، دریافت موجودی، خرید کالا و خدمات و پرداخت قبض از درگاه‌‌‌های سامان و انتقال ساتنا و پایا می‌توانند امتیاز سامانی کسب کنند.

همچنین برای عضویت در سامانیوم کافی است از طریق اپلیکیشن موبایلت وارد صفحه پروفایل شوید و از بخش سامانیوم به عضویت باشگاه مشتریان بانک سامان در بیایید. لازم به ذکر است که تاریخ قرعه‌‌‌کشی و نفرات برگزیده از طریق رسانه‌‌‌های رسمی بانک سامان اطلاع‌‌‌رسانی خواهد شد.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر