شناسه خبر: ۱۶۴۴
لینک کوتاه کپی شد

رونمایی از سند جامع فرهنگی بانک دی

در این رویداد که با حضور سید‌صالح یاسینی رئیس شورای اقامه نماز، امر به‌‌‌ معروف و نهی از منکر بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک دی برگزار شد، مدیرعامل بانک دی تاکید کرد که نتیجه عملیاتی کردن محتوای سند جامع فرهنگی، ارتقای فرهنگ سازمانی بانک خواهد بود.

رونمایی از سند جامع فرهنگی بانک دی

به گزارش اکونگار به نقل از دنیای اقتصاد؛ علیرضا قیطاسی، مدیرعامل بانک دی با بیان اینکه بیش از ۴۰‌ درصد کارکنان و بیش از ۶۰۰‌هزار نفر از سهامداران بانک را خانواده معظم شهدا و ایثارگران تشکیل می‌دهند، گفت: فرهنگ غالب در بانک، فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی است و سند جامع فرهنگی بانک نیز در راستای ترویج هر چه بیشتر همین فرهنگ با تکیه بر مفاهیم بنیادی اسلامی و قرآنی تدوین شده است.

او بانک را در برگزاری رویدادهای ایرانی و اسلامی پیشتاز خواند و اظهار کرد: شورای سیاستگذاری فرهنگی بانک، بر جهت‌دهی به فعالیت‌های همه بخش‌ها در قالب سند جامع فرهنگی اهتمام ویژه خواهد داشت و از این پس، هیچ اقدامی خارج از چارچوب این سند عملیاتی نخواهد شد.

رئیس شورای اقامه نماز، امر به‌‌‌ معروف و نهی از منکر بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از تدوین «سند جامع فرهنگی» بانک دی تاکید کرد: توسعه فرهنگ عمومی و سازمان، بدون داشتن نقشه راه، امکان‌پذیر نیست و بانک دی به درستی این مسیر را تشخیص داده است.

سید‌صالح یاسینی با اشاره به اینکه پیاده‌سازی دستورات قرآن کریم و روایات دینی و عمل به شعائر مذهبی به ساختن انسان کامل منتهی خواهد شد، افزود: تدوین این سند و تلاش برای عمل به آن می‌تواند همزمان که فرآیندهای سازمانی را بهبود می‌بخشد، روح فرهنگ اسلامی و ایرانی را نیز به بهترین شکل در بانک تزریق کند.

حامد زواره، دبیر شورای سیاستگذاری فرهنگی بانک نیز در این جلسه با تشریح اهمیت تدوین سند جامع فرهنگی بانک و نیز فرآیند تهیه و جمع‌آوری آن، تاکید کرد که این سند با هدف تدوین فرهنگ بومی سازمانی بانک و نیز کمک به ارتقای سطح اخلاق حرفه‌ای آن طراحی شده است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر