مهم‌ترین هدف بانک سینا در سال ۱۴۰۳

سرپرست بانک سینا گفت: جذب منابع و افزایش سهم بازار بانک سینا، در رأس برنامه‌‌‌های کاری این بانک است.

به گزارش اکونگار به نقل از روابط‌‌‌عمومی بانک سینا؛ علی ابدالی، سرپرست بانک سینا در نشست با اعضای هیات‌‌‌عامل و مدیران مناطق این بانک گفت: اصلی‌‌‌ترین رکن برای ادامه حیات هر بانک، ورود منابع مالی است و در شرایط کنونی، اولویت و هدف اصلی بانک سینا، بهبود و تقویت روند جذب منابع است.

ابدالی افزود: بانک با منابع زنده است و به میزان منابع شناخته می‌شود و با تقویت منابع، سایر برنامه‌‌‌های بانک امکان پیاده‌سازی و تحقق بهتری پیدا می‌کنند.

او تاکید کرد: در بانک سینا در شرایط فعلی، تغییری در سیاست‌‌‌ها، ساختار و برنامه‌‌‌های بانک نخواهیم داشت؛ اما در آینده با همفکری مدیران و متناسب با نیازهای کسب‌وکاری جامعه، در صورت نیاز تغییرات سیاستی، ساختاری و عملیاتی رخ خواهد داد.

سرپرست بانک سینا تصریح کرد: امروزه در صنعت بانکداری، ارائه خدمات مطلوب به گروه‌‌‌های مشتریان در گرو تقویت زیرساخت‌‌‌های فناوری اطلاعات و برنامه‌‌‌های نوین کسب‌وکاری بانک‌هاست که در این حوزه‌‌‌ها نیز به تلاش‌‌‌های جدی‌‌‌تری در مسیر توسعه و بهبود بانک نیاز داریم.

او ضمن اشاره به سیاست‌‌‌های انقباضی و محدودیت‌های مرتبط با منابع و مصارف در شبکه بانکی تاکید کرد: با وجود مدیران باتجربه و توانمند در بانک سینا ضرورت دارد با همدلی و همت مضاعف کلیه کارکنان، در جهت تحقق اهداف ترسیم‌‌‌شده گام برداریم.

در ادامه، چنگیز مروج، قائم‌‌‌مقام مدیرعامل بانک سینا طی سخنانی بر لزوم برنامه‌‌‌ریزی و جدیت کارکنان در جهت جذب منابع ارزان‌قیمت و تلاش در راستای بهینه‌‌‌سازی ترکیب منابع تاکید کرد.

خلیل‌‌‌اله مهرابی، معاون بانکداری بانک سینا نیز گزارشی از وضعیت عملکرد مناطق بر اساس شاخص مانده منابع ارائه کرد و مدیران مناطق نیز دغدغه‌‌‌ها و مشکلات مناطق را مطرح کردند.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان