شناسه خبر: ۱۲۷۴
لینک کوتاه کپی شد

تفاهم‌‌‌نامه پنج‌جانبه احداث ۵۵‌ هزار واحد مسکونی امضا شد

تفاهم‌‌‌نامه پنج‌جانبه احداث ۵۵‌ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن بین وزارت راه و شهرسازی، قوه قضائیه، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بانک کارآفرین و بانک پارسیان امضا شد.

تفاهم‌‌‌نامه پنج‌جانبه احداث ۵۵‌ هزار واحد مسکونی امضا شد

به گزارش اکونگار به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ در این مراسم که با حضور عارف نوروزی سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین و کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان برگزار شد، مقرر شد طبق مفاد تفاهم‌‌‌نامه؛ ۵۵‌ هزار واحد مسکونی طی ۳ سال برای متقاضیان مسکن با امکانات و تسهیلات وزارت راه و شهرسازی، قوه قضائیه و ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بانک کارآفرین و بانک پارسیان احداث شود.

طبق مفاد این تفاهم‌نامه مقرر شد؛ تا اراضی مازاد توسط قوه قضائیه در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار بگیرد. همچنین مقرر شد تا وزارت راه و شهرسازی با ارائه اراضی موردنیاز این طرح در مناطقی که زمین دارد برای کمک به احداث مسکن گام بردارد. بانک‌های کارآفرین و پارسیان نیز در ارائه تسهیلات به متقاضیان معرفی و تایید‌شده از سوی وزارت راه و شهرسازی همراهی خواهند کرد.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
ارسال نظر