وزیر صمت هم برکناری سلاح ورزی را تایید کرد

وزیر صمت در رابطه با ابطال انتخابات اتاق ایران گفت: نظر من همان رای جلسه شورای عالی نظارت بر انتخابات اتاق هست که اخیرا ابلاغ شد.

به گزارش اکونگار به نقل از تسنیم،  عباس علی‌آبادی درباره سرانجام ماجرای انتخابات اتاق بازرگانی و برکناری سلاح ورزی، گفت: نظر من همان رای شورای عالی نظارت بر اتاق بازرگانی هست که اخیرا ابلاغ شده است.

به گزارش اکونگار، روز هشتم آبانماه،  پس از کش و قوس‌های فراوان، دبیر شورای عالی نظارت بر اتاق ایران در ابلاغیه‌ای که روز یکشنبه 7 آبان‌ماه جاری صادر شد، صورت‌جلسه مصوبه شورای مذکور را به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برای اجرا ابلاغ کرد.

بر اساس این مصوبه که به امضای اکثریت اعضای شورا رسید بود، اتاق ایران مکلف شد در راستای اجرای مصوبه مذکور، اقدامات لازم را برای برگزاری مجدد انتخابات با قید فوریت به انجام رسانده و نتیجه را به دبیرخانه منعکس نماید.

یکی از نکات مهم در راستای ابطال انتخابات اتاق ایران این است که بر اساس قانون وزیر صمت باید رای نهایی شورای عالی نظارت را اعلام کند، اما عباس علی آبادی در چند وقت اخیر سکوت خود را نشکست و نهایتا ابلاغیه برکناری سلاح ورزی از سوی دبیر شورای عالی نظارت بر اتاق ایران اعلام شد. 

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه