روش گام به گام افزایش مبلغ یارانه نقدی

​دهک‌های یک تا هفت درآمدی مشمول دریافت یارانه، با خرید از ۲۱۰ هزار فروشگاه متصل به شبکه «شما» می‌توانند علاوه بر مبلغ یارانه خود، ۲۲۰ هزار تومان اعتبار دریافت کنند.

به گزارش اکونگار به نقل از آرمان ملی، افزایش یارانه نقدی شخصی در ایران به طور مستقیم توسط افراد امکان‌پذیر نیست، زیرا یارانه‌ها از طرف دولت بر اساس قوانین و مقررات خاصی تعیین و پرداخت می‌شوند. اما شما می‌توانید با توجه به نکات زیر سعی کنید از مزایای بیشتر یارانه بهره‌مند شوید یا به درخواست‌های خاص پاسخ دهید.

یارانه کمک و حمایت مالی است که از طرف دولت برای اقشار کم در آمد جامعه ارائه می‌شود.

یارانه تشویقی برای ۶۱میلیون ایرانی/ به جای ۱۲۰هزار ۲۲۰هزار تومان یارانه بگیرید

دهک‌های یک تا هفت درآمدی مشمول دریافت یارانه، با خرید از ۲۱۰ هزار فروشگاه متصل به شبکه «شما» می‌توانند علاوه بر مبلغ یارانه خود، ۲۲۰ هزار تومان اعتبار دریافت کنند.

برای این کار کافیست در گام نخست، فرد برنامه «شما» را نصب کند. در مراجعه حضوری فرد به راحتی می‌تواند از روی نقشه‌ای که در دسترس او قرار گرفته است، نزدیک‌ترین سوپرمارکت و فروشگاه نزدیک به خود را از میان بیش از ۲۱۰ هزار فروشگاه بزرگ و کوچک پیدا کرده و پس از مراجعه به آن خرید خود را انجام دهد.

در روش دوم نیاز به مراجعه حضوری نیست. می‌تواند با استفاده از بستر اپلیکیشن‌های اسنپ‌مارکت و دیجی‌کالا به بخش سوپرمارکت مراجعه کرده و خرید خود را انجام بدهند.

در هر مورد فرد می‌تواند ۱۱ قلمی که در سبد وجود دارد را خریداری کرده و یارانه تشویقی آن را به عنوان اعتبار در حساب خود دریافت کند. البته دست فرد در این خرید بسته نیست. مثلا اگر گوشت منجمد گوساله در سبد یارانه وجود دارد، اما فرد قصد دارد گوشت ماهیچه بخرد، مابه‌التفاوت قیمت گوشت منجمد تا گوشت گرم ماهیچه باید توسط فرد پرداخت شود.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد