روند نزولی واردات تلفن همراه به کشور/بازار موبایل بی مشتری شد؟

در ۳ ماهه اول سال جاری، ۲ میلیون و ۴۹ هزار و ۲۷۹ دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش ۵۲۷ میلیون و ۵۰۹ هزار دلار به دو شیوه تجاری و مسافری از گمرکات ترخیص و وارد کشور شد.

به گزارش اکونگار به نقل از ایلنا، در ۳ ماهه اول سال جاری، ۲ میلیون و ۴۹ هزار و ۲۷۹ دستگاه گوشی تلفن همراه به دو شیوه تجاری و مسافری از گمرکات ترخیص و وارد کشور شد. ارزش این تعداد گوشی تلفن همراه وارداتی ۵۲۷ میلیون و ۵۰۹ هزار دلار بوده است.

واردات کالا منوط به خدمات پس از فروش است؟

از مجموع گوشی تلفن همراه وارداتی به کشور در ۳ ماهه امسال، یک میلیون و ۹۵۰ هزار و ۴۸۳ دستگاه به شیوه تجاری و ۹۸ هزار و ۷۹۶ دستگاه به شیوه مسافری وارد کشور شده است.

مجموع واردات گوشی تلفن همراه به شیوه تجاری و مسافری در ۳ ماهه نخست سال جاری به لحاظ تعداد ۲۷ درصد و از حیث ارزش ۸ درصد کاهش یافته است.

شایان ذکر است، آمار واردات گوشی تلفن همراه در این مدت شامل ردیف تعرفه ۸۵۱۷۱۳۹۰ به شرح گوشی‌های تلفن همراه هوشمند و کد تعرفه ۸۵۱۷۱۴۲۰ به شرح گوشی تلفن همراه با صفحه کلید غیر لمسی می‌باشد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اکونگار هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد