ریزش دوباره معدن زغال سنگ در کرمان + آمار مصدومان و کشته‌شدگان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از ریزش معدن زغال سنگ آبنیل در روستای بی بی حیات در شهرستان کرمان خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر فوت کرده است

به گزارش اکونگار به نقل از تسنیم؛ مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان از ریزش معدن زغال سنگ «آبنیل» در روستای «بی‌بی حیات» در شهرستان «کرمان» خبر داد و گفت: در این حادثه، یک نفر فوت کرده است.

ریزش معدن زغال‌سنگ «آبنیل» در روستای «بی‌بی حیات»، در کرمان، یک کشته و پنج مجروح به‌جا گذاشت.

رضا فلاح، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان، از ریزش معدن زغال سنگ آبنیل در روستای روستای «بی‌بی حیات» در شهرستان «کرمان» خبر داد و اعلام کرد: در پی وقوع این حادثه، بلافاصله یک تیم امدادونجات از شهرستان زرند، به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان با اشاره به اینکه در سانحه ریزش معدن زغال سنگ آبنیل در روستای «بی‌بی حیات» کرمان، شش نفر حادثه دیدند، افزود: متاسفانه در این واقعه، یک نفر جان باخته است؛ ٢ نفر دیگر مصدوم شدند و سه نفر، درمان سرپایی شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان با بیان اینکه این حادثه در ساعت ١٣ امروز «پنج‌شنبه، ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۳» رخ داده است، گفت: نیروهای هلال احمر به عنوان پشتیبان در این عملیات حضور یافتند.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان