ولخرجی برای دیده شدن در مراسم ابراهیم رییسی

در میانه‌های برگزاری مراسم شاهد آن بودیم که اخباری غیرمرتبط مانند حضور یک مسئول در مراسم تشییع در یک رسانه منتشر شده است؛ اقدامی که در واقع یک نوع تعریف و تمجید برای یک شخص مدیر به حساب می‌آید.

به گزارش اکونگار به نقل از روزنامه جام جم، جمعیت میلیونی که برای تشییع آیت‌ا... رئیسی آمده بودند، در صدر اخبار قرار گرفت اما در میانه‌های برگزاری مراسم شاهد آن بودیم که اخباری غیرمرتبط مانند حضور یک مسئول در مراسم تشییع در یک رسانه منتشر شده است؛ اقدامی که در واقع یک نوع تعریف و تمجید برای یک شخص مدیر به حساب می‌آید.

وقوع حادثه برای بالگرد حامل رییس جمهور در آذربایجان شرقی/ بالگرد دچار فرود سخت شده است

کانال‌های تلگرامی را که رصد می‌کنیم، می‌بینیم در روز تشییع پیکر آیت‌ا... رئیسی برخی ادارات و بانک‌ها اقدام به درج رپرتاژ آگهی حضور مسئولان خود در مراسم تشییع کردند. در کنار این موضوع کسانی که شماره تلفن همراه‌شان در سامانه پیامکی آن اداره یا بانک و بیمه قرار دارد، پیامکی برای‌شان ارسال شد مبنی بر این‌که مدیر اداره در مراسم تشییع حضور پیدا کرده است.

اگر رئیس بانک و بیمه مربوطه به خاطر احترام به رئیس‌جمهور فقید در مراسم حضور پیدا کرده است، چرا باید تصویر خود را جهت انتشار گسترده با پول فراوان در اختیار رسانه‌ها قرار دهد؟ دقیقا با انتشار این تصاویر دنبال چه چیزی هستند؟

هنوز مشخص نیست هدف از این‌گونه تبلیغات بی‌ارزش چیست؟ اگر این افراد به‌دنبال دیده‌شدن هستند، باید به مافوق‌های خود خبر بدهند که در این مراسم حضور داشتند و عکس خودرا به‌صورت خصوصی ازطریق یک پیام‌رسان به دست آنها برسانند. اگرهم این قصد وجود دارد که مردم متوجه شوند که مدیران در این‌گونه مراسم‌ حضور داشته‌اند، به نظرمی‌رسد راه خوبی را انتخاب نکرده‌اند.

 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان