توزیع اینترنتی لاستیک رسما کلید خورد/ فروش تایر با قیمت مصوب

دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: پیش ثبت نام اینترنتی توزیع لاستیک به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش اکونگار، مشکل تهیه لاستیک در دورانی که قیمت لاستیک در بازار روند صعودی داشته برای بسیاری از افراد دردسرساز شده بود. 

وعده آزادسازی قیمت تایر/نیاز ارزی صنعت تایر ۳۰۰میلیون یورو است

بسیاری از افراد در تهیه لاستیک دولتی هم با مشکل مواجه شدند. مشکل در سامانه تجارت و عدم موفقیت کاربران در ثبت اطلاعات باعث شده بود که تهیه لاستیک دولتی به سختی انجام شود. 

بازار لاستیک به شفافیت می‌رسد؟

به گزارش تسنیم، دبیرکل اتاق اصناف ایران با اشاره به راه اندازی سامانه پیش توزیع لاستیک خودرو گفت: با راه اندازی این سامانه توزیع اینترنتی، بازار لاستیک خودرو به شفافیت می‌رسد.

بنانژاد دبیرکل اتاق اصناف ایران با اشاره به مشکلات چندماه گذشته دریافت لاستیک خودرو در بازار گفت: با راه اندازی سامانه پیش ثبت نام توزیع اینترنتی لاستیک خودرو و افزایش عرضه برخی اندازه های پرمصرف، این بازار به زودی به ثبات و آرامش خواهد رسید.

وی افزود: افراد قبل از مراجعه به فروشگاه ها برای خرید لاستیک به قیمت مصوب می توانند اطلاعات خود را در kala.ntsw.ir ثب کنند و در فروشگاه با ارئه کد به فروشنده کالای خود را دریافت کنند.

ارایه لاستیک با قیمت مصوب

دبیرکل اتاق اصناف ایران ادامه داد: فروشگاه‌های عرضه کننده لاستیک با قیمت مصوب در این سامانه قابل رویت است.

بنابراین گزارش با مراجعه به  آدرس اینترنتی فوق مشاهده می‌شود که سامانه راه اندازی شده است اما هنوز لاستیکی برای توزیع وجود ندارد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان