نمایشگاه نفت چه زمانی برگزار می‌شود؟

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

به گزارش اکونگار، هرساله نمایشگاه بین‌المللی نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی در اردیبهشت ماه به عنوان بزرگترین رخداد نفتی کشورمان برگزار می‌شود. باتوجه به شمارش معکوس برای برپایی این نمایشگاه، باید دید که نمایشگاه نفت چه زمانی برگزار می‌شود؟

افتتاح چهاردهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه

در روزهای اردیبهشت 1403 بزرگترین گردهمایی نفتی کشور با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. 

در زمان برگزاری نمایشگاه نفت فرصت ویژه‌ای برای حضور شرکت‌های فعال در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به وجود می‌آید که علاوه بر معرفی توانمندی‌ها و محصولات بتوانند سطح تعاملات خود را با شرکت‌های داخلی و خارجی افزایش دهند. 

در پاسخ به اینکه نمایشگاه نفت چه زمانی برگزار می‌شود؟ باید گفت که این رویداد بین‌المللی از تاریخ 19تا 22 اردیبهشت از ۸صبح تا 3بعداز ظهر پذیرای فعالان و علاقمندان این حوزه است. 

شرکت‌های حاضر در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می‌توانند علاوه بر تعامل با یکدیگر زمینه رشد و تقویت مسیر نوآوری در این صنایع را هموارتر کرده و روند تقاضای بازار در این صنایع را مورد بررسی قرار دهند. 

همزمان با اعلام اینکه نمایشگاه نفت چه زمانی برگزار می‌شود؟ پیش ثبت نام برای علاقمندان از روزهای پایانی سال گذشته آغاز شد و در حال حاضر شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به دنبال آماده سازی غرفه‌ها و حضور در این نمایشگاه هستند. 

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان