چوب حراج دولت به ربع سکه/ امکان استرداد وجه خریداران سکه فعال شد

فردا دومین جلسه حراج ربع سکه در مرکز مبادله انجام خواهد شد و استرداد وجه به حساب یا حساب هایی که پول از آن واریز شده، صورت خواهد گرفت.

به گزارش اکونگار به نقل از تسنیم، کاربر فقط یکبار عملیات استرداد وجه خود را انجام می دهد، اما عملیات برگشت پول به دفعات واریز (در زمان پرداخت پیش از حراج از سوی متقاضی) صورت می گیرد؛ استرداد وجه به حساب یا حساب هایی که پول از آن واریز شده، صورت خواهد گرفت.

درحالی فردا دومین جلسه حراج ربع سکه در مرکز مبادله انجام خواهد شد که هنوز پول برخی از متقاضیان خرید ربع سکه در حراج اول به حساب‌شان بازنگشته است. این موضوع موجب انتقاد متقاضیان خرید ربع سکه های حراجی شده است.

مرکز مبادله در همین ارتباط ضمن پوزش بابت مشکلات بوجود آمده اعلام کرد: متقاضیانی که برای شرکت در اولین حراج مرکز مبادله ایران پول پرداخت کرده اما برنده نشده اند، می توانند با مراجعه به سامانه،عملیات استرداد وجه خود را انجام دهند.

استرداد وجه به حساب یا حساب هایی که پول از آن واریز شده ، صورت خواهد گرفت. شایان ذکر  است، کاربر فقط یکبار عملیات استرداد وجه خود را انجام می دهد، اما عملیات برگشت  پول به دفعات واریز (در زمان پرداخت پیش از حراج از سوی متقاضی) صورت می گیرد و به ازای هر واریز ۰.۰۰۲ (دو در هزار) تا سقف ۲۵ هزار تومان به عنوان هزینه انتقال از طرف شاپرک دریافت می شود.

فروش سکه‌ در مرکز مبادله با دلار ۹۰ هزار تومانی

خاطر نشان می شود، باتوجه به اینکه عودت وجه از سوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران به صورت ساتنا یا پایا انجام می شود، زمان به حساب نشستن مبلغ عودت داده شده از قواعد عملیات بانکی پیروی می کند.

کاربرانی که در فرایند استرداد وجه با گزینه ناموفق مواجه شدند، طی ساعات بعد مجددا اقدام کنند.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان