این افراد ۵روز مانده به عید منتظر واریزی جدید باشند

وزیر اقتصاد اعلام کرد که روز ۲۵اسفندماه مرحله دوم سود سهام عدالت به حساب افراد واریز می‌شود.

به گزارش اکونگار، مرحله اول سود سهام عدالت در آذرماه سال جاری به حساب سهامداران واریز شد. درحالی که صحبت از واریز مرحله دوم سود در روزهای ابتدایی بهمن ماه می‌شد، اما وزیر اقتصاد روز هفتم اسفند اعلام کرد که مرحله دوم سود سهام عدالت روز ۲۵اسفندماه به حساب دارندگان سهام واریز خواهد شد. 

عیدانه دولت برای دارندگان سهام عدالت/ زمان واریز سود مرحله دوم اعلام شد

به گفته احسان خاندوزی، سود سهام عدالت ۳۰ درصد نسبت به مبلغی که در پاییز واریز شد کمتر است. رقم دقیق را رئیس سازمان بورس اعلام خواهند کرد. امیدواریم تا ۲۵ اسفند سازمان بورس سود را به حساب تمام دارندگان سهام عدالت واریز کند. 

مراقب پیامک‌های جعلی سهام عدالت باشید

درحالی که مردم در انتظار واریز سود سهام عدالت هستند، عده‌ای سودجود با ارسال پیامک‌های جعلی اقدام به هک حساب‌های افراد کرده‌اند. از آنجایی که زمان دقیق واریز مرحله دوم سود سهام عدالت از سوی وزیر اقتصاد اعلام شده است، ه مهدی حاجی‌وند، دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت گفت: امسال نیز همانند سال گذشته سود سهام عدالت در دو مرحله پرداخت می‌شود که مرحله نخست آن تا پایان آذرماه گذشته انجام شد و مرحله دوم پرداخت سود این سهام نیز مطابق اعلام وزیر اقتصاد قرار است در روزهای پایانی امسال انجام شود.

به گفته حاجی‌وند، اگر شخصی سهامدار است و سود سهام عدالت به حساب وی واریز نمی‌شود، صرفا با مراجعه به سامانه سجام به نشانی www.Sejam.ir یا سامانه سهام عدالت به نشانی http://sahamedalat.ir مراجعه کند و پس از اطلاع از دلایل عدم واریز سود، نسبت به اصلاح و رفع مشکل اقدام کند.

۲۴میلیون ایرانی سهام عدالت ندارند

محسن پیرهادی، عضو هیئت رییسه مجلس گفت: جاماندگان سهام عدالت جمعیت قابل توجهی را شامل می‌شوند و جمعیتشان بیش از ۲۴ میلیون نفر یعنی بیش از یک چهارم جمعیت کشور برآورد می‌شود که در سه گروه قابل دسته بندی و احصا هستند.

به گفته عضو هیئت رئیسه مجلس، گروه اول طیفی از افراد تحت پوشش سازمان‌های حمایت‌گر دولتی همچون بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) هستند که تاکنون سهام عدالت دریافت نکرده‌اند و شمارشان حدودا ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر برآورد شده است و پرداخت سهام عدالت به آن‌ها در اولویت پیگیری‌های مجلس و دولت قرار دارد.

از دیگر رسانه ها
دیدگاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان